nowość HomEco, Płyn do czyszczenia łazienki Pomarańcza 500ml

HomEco, Płyn do czyszczenia łazienki Pomarańcza 500ml

  • 15,00zł

Program lojalnościowy Kupując teraz ten produkt otrzymasz 15 punktów które doładują twój kupon rabatowy o wartość 0,75zł. Twoje punkty nagrodyŚrodek czyszczący do łazienki świetnie nadaje się do usuwania nalotu z mydła i kamienia. Zaleca się do stosowania w łazience, ale także w kuchni. Skutecznie rozpuszcza osad z ceramiki, armatury nierdzewnej, powierzchni chromowanych, plastiku, szkła i kafelków. Pomaga w usuwaniu tłustych plam. Jest w pełni biodegradowalny. Z uwagi na neutralne PH może być stosowany na powierzchniach wrażliwych na kwasy, jak marmur czy powierzchnie szkliwione.


Sposób użycia
Rozpylicz produkt  z odległości około 20cm i przetrzeć powierzchnię czystą, miękką szmatką. Po użyciu spłukać czystą wodą. Przy zmywaniu większych powierzchni nalezy użyć około 50ml płynu rozcieńczonego w 4-5L wody. Po zastosowaniu czyszczona powierzchnia zyska połysk i odporność na osiadanie kurzu.


Skład: niejonowe środki powierzchniowo czynnych, fosforany, kompozycja zapachowa <5%

Nie zawiera substancji koloryzujących.


Konfekcja
500ml 


Środki ostrożności
Chronić przed dziecmi. Unikać kontaktu z oczami. Zanieczyszczone oczy natychmiast przemyć dużą ilością wody i zasięgnąć porady lekarza.


Producent
HomEco, Polska 

 

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Tylko zarejestrowany użytkownik może opublikować nowy komentarz.---

Autorem lub współautorem wszystkich informacji zawartych w treściach zamieszczonych w postaci opisów na stronie internetowej sklepu internetowego EKO DROGERIA działającego pod adresem elektronicznym http://ecodrogeria.com.pl/ jest COSMECEUTICUM Sp. z o. o. Wszystkie opisy, treści, zdjęcia, elementy graficzne oraz pozostałe materiały multimedialne stanowią własność intelektualną Spółki i w tej formie podlegają w pełni ochronie praw autorskich. Udostępnianie, rozpowszechnianie, dalsze przekazywanie, powielanie w części lub w całości (również w celach komercyjnych) opisów oraz zdjęć znajdujących się na platformie sklepu internetowego lub innego rodzaju wykorzystanie w/w materiałów przez osobę lub podmiot nie upoważniony pisemnie przez zarząd COSMECEUTICUM Sp. z o. o. jest niedozwolone i stanowi naruszenie praw autorskich.

Podstawa prawna: Dz.U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 nr 43 poz. 170