Curcumin C3 Complex 90 kaps.

  • 46,00zł

Program lojalnościowy Kupując teraz ten produkt otrzymasz 46 punktów które doładują twój kupon rabatowy o wartość 2,30zł. Twoje punkty nagrodyHEPATICA, Curcumin C3 Complex - ekstrakt standaryzowany


Siła działania trzech kurkuminoidów: kurkuminy, demetoksykurkuminy i bisdemetoksykurkuminy. Standaryzowany, wysoce skoncentrowany wyciąg z kurkumy jest bogatym źródłem kurkuminoidów.

Cechy unikatowe produktu:

  • patentowany, standaryzowany, wysoce skoncentrowany ekstrakt z kurkumy (95% kurkuminoidów) zawierający zespół trzech kurkuminoidów z najwyższą zawartością kurkuminy (min. 80%).
  • Ekstrakt z kurkumy z największą ilością badań klinicznych.
  • W dziennej dawce (2 kapsułkach) zamkniętych jest ponad 13 łyżeczek kurkumy!
  • Produkt w czystej postaci, bez dodatków.
  • Produkt odpowiedni dla wegetarian i wegan.

 

Składniki: standaryzowany wyciąg z kurkumy (Curcuma longa) 95% kurkuminoidów, stabilizator- hydroksypropylometyloceluloza (składnik otoczki kapsułki).

Sposób użycia
1 kapsułka 2 razy dziennie w trakcie posiłku

Opakowanie
90 kapsułek Vcaps, 1 kapsułka zawiera 230 mg wyciągu

Kraj pochodzenia
Indie

Producent
Hepatica, Polska 

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Tylko zarejestrowany użytkownik może opublikować nowy komentarz.---

Autorem lub współautorem wszystkich informacji zawartych w treściach zamieszczonych w postaci opisów na stronie internetowej sklepu internetowego EKO DROGERIA działającego pod adresem elektronicznym http://ecodrogeria.com.pl/ jest COSMECEUTICUM Sp. z o. o. Wszystkie opisy, treści, zdjęcia, elementy graficzne oraz pozostałe materiały multimedialne stanowią własność intelektualną Spółki i w tej formie podlegają w pełni ochronie praw autorskich. Udostępnianie, rozpowszechnianie, dalsze przekazywanie, powielanie w części lub w całości (również w celach komercyjnych) opisów oraz zdjęć znajdujących się na platformie sklepu internetowego lub innego rodzaju wykorzystanie w/w materiałów przez osobę lub podmiot nie upoważniony pisemnie przez zarząd COSMECEUTICUM Sp. z o. o. jest niedozwolone i stanowi naruszenie praw autorskich.

Podstawa prawna: Dz.U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 nr 43 poz. 170