Willo K Koenzym Q10 30tab.

  • 17,90zł

Program lojalnościowy Kupując teraz ten produkt otrzymasz 17 punktów które doładują twój kupon rabatowy o wartość 0,85zł. Twoje punkty nagrodyWillo K Koenzym Q10


 

Podstawowym składnikiem wszystkich naszych preparatów są wyciągi wierzbowe standaryzowane na min.: 15% salicyny. Zgodność deklarowanej zawartości salicyny w naszych preparatach potwierdzamy testami w Polskiej Akademii Nauk w Olsztynie, przez badania metodą HPLC.

Według powszechnie dostępnych, niezależnych badań właściwości farmakologicznych, takie

wyciągi w porównaniu do kwasu acetylosalicylowego (ASA) wykazują:

10-krotnie skuteczniejsze działanie przeciwbólowe i

5-krotnie skuteczniejsze działanie przeciwzapalne.Wyciągi z kory wierzby są znane od tysięcy lat jako, że mają silne działanie przeciwzapalne, przeciwgorączkowe i ściągające. Wykorzystywane są przy takich dolegliwościach i chorobach, jak: ból głowy, przeziębienieprzebiegające z gorączką, różne choroby reumatyczne, miażdżyca.


Dzięki olbrzymiej wiedzy wspaniałych botaników z Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego, udało się uzyskać uprawy wierzbyo niezwykle wysokiej, standaryzowanej zawartości salicylanów. Związki te w popularnych lekach, zastąpione zostały przez syntetyczny kwas acetylosalicylowy ( nazwa handlowa to: Aspiryna, Polopiryna ). Związki organiczne z kory wierzby niewywierają jednak tak szkodliwego działania na żołądek, jak aspiryna, a działają równie skutecznie.

Salicylany to jednak nie wszystko, bo willoxine zawiera również duże ilości flawonoidów o działaniu; przeciwutleniającym, przeciwzapalnym, rozkurczowym, przeciwobrzękowym.


Główne substancje organiczne występujące w Willoxine

Salicylany:


1. Salicyna

2. Salikortyna

3. Populina


Polifenole:


1. Kwercetyna

2. Naringenina

3. Kwas kawowy


Uzupełnienie dla działania ekstraktu z wierzby stanowi w willoxine kompleks witamin z grupy B.


Konfekcja

30 tabletek / 550mg

150mg wyciągu wierzbowego

30mg koenzymu Q10 (ubichinion)


Producent

HERBA PHARMA Sp. z o.o, Polska

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Tylko zarejestrowany użytkownik może opublikować nowy komentarz.---

Autorem lub współautorem wszystkich informacji zawartych w treściach zamieszczonych w postaci opisów na stronie internetowej sklepu internetowego EKO DROGERIA działającego pod adresem elektronicznym http://ecodrogeria.com.pl/ jest COSMECEUTICUM Sp. z o. o. Wszystkie opisy, treści, zdjęcia, elementy graficzne oraz pozostałe materiały multimedialne stanowią własność intelektualną Spółki i w tej formie podlegają w pełni ochronie praw autorskich. Udostępnianie, rozpowszechnianie, dalsze przekazywanie, powielanie w części lub w całości (również w celach komercyjnych) opisów oraz zdjęć znajdujących się na platformie sklepu internetowego lub innego rodzaju wykorzystanie w/w materiałów przez osobę lub podmiot nie upoważniony pisemnie przez zarząd COSMECEUTICUM Sp. z o. o. jest niedozwolone i stanowi naruszenie praw autorskich.

Podstawa prawna: Dz.U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 nr 43 poz. 170