Newsletter

Zapisz się i odbierz 10% rabatu na zakupy Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych o produktach i usługach przez Cosmeceuticum sp. z o.o. adres: ul. Mazurska 18, 20 – 728 Lublin, za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. w formie wiadomości e-mail. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

HomEco, Płyn do mycia szyb Grejpfrut 500ml

HomEco Płyn do mycia szyb Grejpfrut 500ml

Cena:
13,50 zł
Netto
Ilość:
Ostatnie sztuki w magazynie

Bardzo wydajny i nietoksyczny środek do czyszczenia powierzchni szklanych, szyb i luster. Zawiera 93% składników pochodzenia naturalnego, dzięki czemu delikatnie i skutecznie czyści, w sposób przyjazny otoczeniu, powierzchnie z wysokim połyskiem. Jest w pełni biodegradowalny.


Sposób użycia
Rozpylicz produkt na szybę z odległości około 20cm i przetrzeć powierzchnię czystą, miękką szmatką. Przy zmywaniu większych powierzchni nalezy użyć około 50ml płynu rozcieńczonego w 4-5L wody. Po zastosowaniu czyszczona powierzchnia zyska połysk i odporność na osiadanie kurzu.


Skład: < 5% anionowych środków powierzchniowo czynnych, kompozycja zapachowa

Nie zawiera substancji koloryzujących.


Konfekcja
500ml 


Środki ostrożności
Chronić przed dziecmi. Unikać kontaktu z oczami. Zanieczyszczone oczy natychmiast przemyć dużą ilością wody i zasięgnąć porady lekarza.


Producent
HomEco, Polska 

 

Autorem lub współautorem wszystkich informacji zawartych w treściach zamieszczonych w postaci opisów na stronie internetowej sklepu internetowego EKO DROGERIA działającego pod adresem elektronicznym http://ecodrogeria.com.pl/ jest COSMECEUTICUM Sp. z o. o. Wszystkie opisy, treści, zdjęcia, elementy graficzne oraz pozostałe materiały multimedialne stanowią własność intelektualną Spółki i w tej formie podlegają w pełni ochronie praw autorskich. Udostępnianie, rozpowszechnianie, dalsze przekazywanie, powielanie w części lub w całości (również w celach komercyjnych) opisów oraz zdjęć znajdujących się na platformie sklepu internetowego lub innego rodzaju wykorzystanie w/w materiałów przez osobę lub podmiot nie upoważniony pisemnie przez zarząd COSMECEUTICUM Sp. z o. o. jest niedozwolone i stanowi naruszenie praw autorskich.

Podstawa prawna: Dz.U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 nr 43 poz. 170