Newsletter

Zapisz się i odbierz 10% rabatu na zakupy Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych o produktach i usługach przez Cosmeceuticum sp. z o.o. adres: ul. Mazurska 18, 20 – 728 Lublin, za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. w formie wiadomości e-mail. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

HomEco, Żel do prania - olej kokosowy i trzcina cukrowa 3L

Cena:
41,00 zł
Netto
Ilość:
Ostatnie sztuki w magazynie

Żel do prania HomEco – środki do prania w Eko Drogeria Cosmeceuticum


Wielu z nas chce korzystać z ekologicznych produktów nie tylko w swojej kuchni, czy szukając odpowiednich
kosmetyków naturalnych do pielęgnacji skóry. Na rynku coraz popularniejsze są eko środki czystości, które nadają się do skutecznego czyszczenia i jednocześnie są bezpieczne dla środowiska. Wszystkim, którzy troszczą się o przyrodę i naturalne środowisko, polecamy żel do prania HomEco.


Żel do prania HomEco – środki do prania w ofercie Eko Drogeria Cosmeceuticum


Żel do prania marki
HomEco z olejem kokosowym i trzciną cukrową sprawi, że Twoje pranie będzie czyste i świeże. Nadaje się do prania tkanin białych i kolorowych. Doskonale usuwa wszelkiego rodzaju zabrudzenia i plamy dzięki zawartym w nim składnikom aktywnym. Zawiera hipoalergiczne komponenty – osoby, które mają skórę skłonną do uczuleń, mogą bezpiecznie korzystać z żelu do prania HomEco.


Świeże i czyste pranie z żelem do prania marki HomEco


Wyjątkowy żel do prania HomEco zawiera aż 84% składników naturalnych najlepszej jakości. Nie zawiera fosforanów. Zapach oleju kokosowego i trzciny cukrowej przez długi czas utrzyma się na świeżo wypranych tkaninach.


Skład: >5  -< 15% anionowych środków powierzchniowo czynnych,  < 5% mydła, methylisothiazolinone, methylchloroisothiazolinone, kompozycja zapachowa.


Środki ostrożności:

Chronić przed dziemi. Unikać kontaktu z oczami. Zanieczyszczone oczy natychmiast przemyć dużą ilością wody i zasięgnąć porady lekarza.

Autorem lub współautorem wszystkich informacji zawartych w treściach zamieszczonych w postaci opisów na stronie internetowej sklepu internetowego EKO DROGERIA działającego pod adresem elektronicznym http://ecodrogeria.com.pl/ jest COSMECEUTICUM Sp. z o. o. Wszystkie opisy, treści, zdjęcia, elementy graficzne oraz pozostałe materiały multimedialne stanowią własność intelektualną Spółki i w tej formie podlegają w pełni ochronie praw autorskich. Udostępnianie, rozpowszechnianie, dalsze przekazywanie, powielanie w części lub w całości (również w celach komercyjnych) opisów oraz zdjęć znajdujących się na platformie sklepu internetowego lub innego rodzaju wykorzystanie w/w materiałów przez osobę lub podmiot nie upoważniony pisemnie przez zarząd COSMECEUTICUM Sp. z o. o. jest niedozwolone i stanowi naruszenie praw autorskich.

Podstawa prawna: Dz.U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 nr 43 poz. 170