Newsletter

Zapisz się i odbierz 10% rabatu na zakupy Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych o produktach i usługach przez Cosmeceuticum sp. z o.o. adres: ul. Mazurska 18, 20 – 728 Lublin, za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. w formie wiadomości e-mail. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  • Obniżka

LovECoiL, Musujący kompleks olejków do SPA-pedicure

Cena:
8,50 zł
7,23 zł Zniżka 15%
Netto
Ilość:
Oczekiwanie na dostawę

Musujący kompleks olejków szybko zmiękcza wodę dzięki wchodzącym w jego skład: sodzie, kwasowi cytrynowemu i olejkom. Poprawia ogólny stan skóry, wspomaga regenerację i gojenie się mikropęknięć, zadrapań, zmiękcza zrogowacenia. Intensywnie odżywia i nawilża skórę. 

Składniki aktywne:

  • Organiczny olejek migdałowy,
  • olejek limonkowy,
  • olejek eukaliptusowy,
  • olejek rozmarynowy,
  • olejek z drzewa herbacianego

Produkt nie zawiera SLS, silikonów i parabenów.

Składniki INCI: Sodium bicarbonate, Citric Acid, Organic Prunus Amygdalus oil (organiczny olejek migdałowy), Organic Eucalyptus (eucalyptus) essential Oil (olejek eukaliptusowy), Lavandula (Lavender) essential Oil (olejek lawendowy), Melaleuca  (Tea Tree) essential Oil (olejek z drzewa herbacianego), Rosmarinus  (Rosemary) Essential oil (olejek rozmarynowy), Citrus aurantiifolia (Lime) essential Oil (olejek limonkowy), Perfume, CI 61565, CI 20285

Konfekcja
4 kule musujące (4x50 g)

Producent
Ec Laboratorie, Rosja

Autorem lub współautorem wszystkich informacji zawartych w treściach zamieszczonych w postaci opisów na stronie internetowej sklepu internetowego EKO DROGERIA działającego pod adresem elektronicznym http://ecodrogeria.com.pl/ jest COSMECEUTICUM Sp. z o. o. Wszystkie opisy, treści, zdjęcia, elementy graficzne oraz pozostałe materiały multimedialne stanowią własność intelektualną Spółki i w tej formie podlegają w pełni ochronie praw autorskich. Udostępnianie, rozpowszechnianie, dalsze przekazywanie, powielanie w części lub w całości (również w celach komercyjnych) opisów oraz zdjęć znajdujących się na platformie sklepu internetowego lub innego rodzaju wykorzystanie w/w materiałów przez osobę lub podmiot nie upoważniony pisemnie przez zarząd COSMECEUTICUM Sp. z o. o. jest niedozwolone i stanowi naruszenie praw autorskich.

Podstawa prawna: Dz.U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 nr 43 poz. 170