Newsletter

Zapisz się i odbierz 10% rabatu na zakupy Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych o produktach i usługach przez Cosmeceuticum sp. z o.o. adres: ul. Mazurska 18, 20 – 728 Lublin, za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. w formie wiadomości e-mail. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Bioturm Zmiękczający balsam do stóp przeciw zrogowaceniom z mocznikiem

Bioturm, Zmiękczający balsam do stóp przeciw zrogowaceniom z mocznikiem Nr 84 30ml

Cena:
39,00 zł
Netto
Ilość:

Zmiękczający balsam do stóp – walka ze zrogowaceniem

Jeżeli twoim problem jest zgrubiała warstwa naskórka na stopach potrzebujesz kremu, którego składniki zapewnią skuteczne działanie. Takimi składnikami są kwas salicylowy oraz mocznik, którego wysoką zawartość można znaleźć w balsamie do stóp firmy Bioturm.

Działanie mocznika

Zmiękczający balsam do stóp Bioturm w swoim składzie posiada, aż 25% zawartość mocznika. Tak wysoki procent znacząco wpływa na działanie kosmetyku. Mocznik odpowiada za odpowiednie nawilżenie oraz zmiękczenie skóry. Ponadto zwiększenie jej przepuszczalności, a co za tym idzie ułatwia wchłanianie w nią innych substancji.

Działanie kwasu salicylowego

Kwas salicylowy, który jest jednym z komponentów balsamu Bioturm, odpowiada za złuszczanie i usuwanie martwego naskórka. Warto dodać, że w połączeniu z zwiększającym przepuszczalność mocznikiem, działa bardzo skutecznie na zrogowaciałą skórę stóp. Dzięki kosmetykowi Bioturm skóra staje się znacznie bardziej miękka, gładka i elastyczna.


Skład:
 
mleczan sodumocznik, lanolina, wyciąg z kory wierzby, serwatka*, kwas mlekowy, diester kwasu polihydroksystearynowego i poliglicerolu, woda, olejek z rozmarynu lekarskiego*, wyciąg z liści szałwii lekarskiej, olej słonecznikowy

 

Skład INCI: Sodium Lactate, Urea, Lanolin, Salix Alba Bark Extract, Lac*, Lactic Acid, Polyglyceryl-2 Dipolyhydroxystearate, Aqua, Rosmarinus Officinalis Oil*, Salvia Officinalis Leaf Extract, Helianthus Annuus Seed Oil.

* z kontrolowanych upraw biologicznych

 

Informacje dodatkowe

 

Certyfikowany kosmetyk ekologiczny (ICEA). Wolny od syntetycznych konserwantów, barwników, środków zapachowych, PEG czy produktów pochodzenia petrochemicznego. Nie zawiera składników pochodzących z martwych zwierząt. Nie testowany na zwierzętach

 

Konfekcja

30 ml

 

Producent

Bioturm GmbH, Niemcy

Autorem lub współautorem wszystkich informacji zawartych w treściach zamieszczonych w postaci opisów na stronie internetowej sklepu internetowego EKO DROGERIA działającego pod adresem elektronicznym http://ecodrogeria.com.pl/ jest COSMECEUTICUM Sp. z o. o. Wszystkie opisy, treści, zdjęcia, elementy graficzne oraz pozostałe materiały multimedialne stanowią własność intelektualną Spółki i w tej formie podlegają w pełni ochronie praw autorskich. Udostępnianie, rozpowszechnianie, dalsze przekazywanie, powielanie w części lub w całości (również w celach komercyjnych) opisów oraz zdjęć znajdujących się na platformie sklepu internetowego lub innego rodzaju wykorzystanie w/w materiałów przez osobę lub podmiot nie upoważniony pisemnie przez zarząd COSMECEUTICUM Sp. z o. o. jest niedozwolone i stanowi naruszenie praw autorskich.

Podstawa prawna: Dz.U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 nr 43 poz. 170