Newsletter

Zapisz się i odbierz 10% rabatu na zakupy Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych o produktach i usługach przez Cosmeceuticum sp. z o.o. adres: ul. Mazurska 18, 20 – 728 Lublin, za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. w formie wiadomości e-mail. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Rodzaj Cery

Naturalne kosmetyki dla wrażliwej cery

Cera wrażliwa wymaga specjalistycznej pielęgnacji. Posiadacze cery wrażliwej mają problemy z suchością, naczynkami, podatnością na alergię czy cerą atopową. Niezależnie od tego, z jakimi trudnościami w pielęgnacji musisz walczyć, w asortymencie Eko Drogerii Cosmeceuticum znajdziesz produkty przeznaczone dla Twojej cery.

Naturalne kosmetyki do cery naczynkowej

Cera naczynkowa wymaga pielęgnacji delikatnymi produktami, które nie będą prowokować dalszego pękania naczynek czy powodować rumienia. Naturalne kosmetyki do cery naczynkowej z naszej oferty zadbają o delikatną pielęgnacje Twojej cery. Warto rozważyć wybór peelingu enzymatycznego, zamiast typowego peelingu ziarnistego, który może być zbyt ostry. Delikatne kremy do twarzy pozwolą na pozyskanie nawilżenia, a hydrolaty ukoją podrażnienia i spełnią funkcję toniku przed nałożeniem kremu.

Naturalne kosmetyki do cery suchej

Cera sucha często bywa mylona z cerą chwilowo przesuszoną. Jednak cera sucha wymaga o wiele głębszego nawilżenia, które będzie podstawą dla poprawy stanu skóry twarzy i ciała. Właściwie dobrane naturalne kosmetyki do cery suchej wspomogą proces pielęgnacji, który ma na celu zwiększenie poziomu nawilżenia. Wybierz ekologiczne kosmetyki do cery suchej, naczynkowej lub atopowej z naszej oferty!

Rodzaj Cery

Jest 88 produktów.

Pokazano 1-12 z 88 pozycji