Newsletter

Zapisz się i odbierz 10% rabatu na zakupy Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych o produktach i usługach przez Cosmeceuticum sp. z o.o. adres: ul. Mazurska 18, 20 – 728 Lublin, za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. w formie wiadomości e-mail. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Mydła

Eko mydło – naturalne kosmetyki

Mydło to podstawowy kosmetyk, który pozwala nam utrzymać czystość ciała. Odpowiednio częste mycie rąk zapobiega przenoszeniu bakterii i wpływa na dobre zdrowie organizmu. Warto wybierać mydła z naturalnych składników, które będą korzystne dla naszej skóry i przyjazne dla środowiska.

Kosmetyki do ciała – eko mydło

W asortymencie internetowej drogerii Cosmeceuticum znajdziesz eko mydło – naturalny produkt o ekologicznym składzie. Oferujemy wybór mydeł od polskich i zagranicznych marek, które cieszą się zaufaniem klientów. Możesz wybierać wśród mydeł takich producentów jak Republika Mydła, Effic, Bio&Simply, Słowiańskie Skarby. Mydła te posiadają naturalne składy, bez zawartości szkodliwych substancji.

Eko mydło dla zdrowej skóry

Eko mydła nie tylko pozwalają na utrzymanie czystości, ale także mają właściwości pielęgnacyjne. Doskonale sprawdzają się w pielęgnacji skóry dzieci i dorosłych. Składy z zawartością naturalnych olejów i składników pochodzenia roślinnego mają dobroczynny wpływ na stan skóry całego ciała. Możesz wybierać wśród mydeł z zawartością naturalnych składników, takich jak: olej konopny, olejek z drzewa herbacianego, węgiel, a nawet przyprawy korzenne czy smoła sosnowa! Wybierz mydło ekologiczne z oferty Eko Drogerii Cosmeceuticum.

Mydła

Jest 16 produktów.

Pokazano 1-12 z 16 pozycji