Newsletter

Zapisz się i odbierz 10% rabatu na zakupy Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych o produktach i usługach przez Cosmeceuticum sp. z o.o. adres: ul. Mazurska 18, 20 – 728 Lublin, za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. w formie wiadomości e-mail. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Oleje naturalne

Kosmetyczne oleje naturalne

Naturalne oleje zyskały niezwykłą popularność wśród konsumentek i konsumentów. To zrozumiałe – te proste składniki mogą wzbogacić posiadane już kosmetyki lub sprawdzić się jako samodzielny produkt do pielęgnacji. Bogactwo naturalnych olejów pozwala nam wybierać takie, które będą dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Ekologiczne kosmetyczne oleje naturalne

Możemy wybierać wśród różnorakich olejów naturalnych i ekologicznych olejków eterycznych. Warto pamiętać, że to dwa różne produkty – olej ma właściwości natłuszczające lub nawilżające, można go bezpiecznie nanosić na skórę bez obawy o ilość. Z kolei olejek eteryczny jest mocno skoncentrowanym preparatem, dlatego używamy przeważnie kilku kropel. Olejki eteryczne sprawdzają się w nakładaniu punktowym, a przy odpowiednim składzie mogą być również wykorzystywane w kuchni.

Bogactwo zastosowań – kosmetyczne oleje naturalne

Kosmetyczne oleje naturalne dostępne w naszym asortymencie to produkty przyjazne dla środowiska. Oleje pochodzą od renomowanych marek, dzięki czemu zachowasz pewność, że są produktami wysokiej jakości. Olej z róży zadziała antyseptycznie i kojąco na obszary podrażnione czy zaczerwienione. Olej z opuncji ma właściwości przeciwzmarszczkowe i nawilżające – dlatego proponujemy wybór eliksiru do demakijażu z zawartością oleju z opuncji. Wybierz olejek dla siebie z naszej oferty!

Oleje naturalne

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji