Newsletter

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych o produktach i usługach przez Cosmeceuticum sp. z o.o. adres: ul. Mazurska 18, 20 – 728 Lublin, za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. w formie wiadomości e-mail. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Peelingi

Naturalny peeling do twarzy i ciała

Peeling to produkt, który pozwala na utrzymanie korzystnego stanu skóry ciała i cery naszych twarzy. Peeling ściera martwy naskórek, pozwalając nowej skórze oddychać. Po zabiegu usuwania martwego naskórka, nasza skóra lepiej wchłania kremy, sera i inne kosmetyki. Polecamy wybór peelingu z oferty Eko Drogerii Cosmeceuticum.

Naturalny peeling do twarzy – eko kosmetyki

Warto rozważyć wybór ekologicznego, naturalnego peelingu do twarzy. Inne kosmetyki często zawierają szkodliwe substancje. Jeżeli peeling ma odpowiednio oczyszczać skórę, musi mieć prosty skład, który pozwoli na usunięcie martwego naskórka bez ryzyka pojawiania się wyprysków. Sztuczne substancje, takie jak silikony i inne komodogenne składniki, mogą zwiększać ryzyko zapychania skóry. Ekologiczne peelingi skutecznie usuną martwy naskórek bez eksponowania cery na kontakt ze szkodliwymi substancjami.

Naturalny peeling do twarzy, przyjazny dla środowiska

Proponujemy wybór naturalnego peelingu na bazie kawy – głęboki zapach ziaren kawy pobudzi nas do życia, a drobinki samych ziaren pomogą w złuszczaniu skóry. Możesz także zdecydować się na wybór poręcznego kamienia peelingującego do twarzy, który peelinguje i masuje skórę. Kamień peelingujący to innowacyjny naturalny produkt do wielokrotnego użytku. Skorzystaj z oferty peelingów Eko Drogerii Cosmeceuticum!

Peelingi

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji