Newsletter

Zapisz się i odbierz 10% rabatu na zakupy Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych o produktach i usługach przez Cosmeceuticum sp. z o.o. adres: ul. Mazurska 18, 20 – 728 Lublin, za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. w formie wiadomości e-mail. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Pianki & żel do mycia twarzy

Naturalne żele do mycia twarzy

Oczyszczanie to jeden z podstawowych kroków w pielęgnacji twarzy. Pozwalają na usunięcie resztek makijażu, przygotowanie skóry do tonizowania i nałożenia kremu, a także na poranne oczyszczenie cery z pozostałości produktów nałożonych na noc. Zapraszamy do wyboru naturalnych żeli i pianek do twarzy z naszego asortymentu.

Ekologiczne pianki i naturalne żele do mycia twarzy

Zawartość naturalnych składników w kosmetyku może zagwarantować nam skuteczne działanie. Składy bez szkodliwych, sztucznych substancji typu silikony pozwolą uniknąć zapychania porów i zapobiegną powstawaniu wyprysków. Wtedy naprawdę oczyszczamy skórę – usuwając brud, makijaż i resztki kosmetyków, bez jednoczesnego wystawiania na działanie szkodliwych substancji. Dlatego warto postawić na naturalne żele do mycia twarzy.

Eko kosmetyki – naturalne żele do mycia twarzy

W asortymencie Eko Drogerii Cosmeceuticum znajdziesz naturalne i ekologiczne pianki i żele do mycia twarzy. Takie produkty sprawdzą się u nastolatków i dorosłych. Bogaty wybór produktów pozwoli Ci znaleźć dokładnie taki, który będzie przeznaczony do Twojego rodzaju cery. Proponujemy wybór pianek i żeli marek takich jak Benecos, Cosnature, Polny Warkocz, Bioetiq, ORGANIC LIFE. To sprawdzone marki, które cieszą się zaufaniem klientów. Skorzystaj z naszej oferty pianek i żeli do twarzy!

Pianki & żel do mycia twarzy

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji