Newsletter

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych o produktach i usługach przez Cosmeceuticum sp. z o.o. adres: ul. Mazurska 18, 20 – 728 Lublin, za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. w formie wiadomości e-mail. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Balsamy & Kremy

Naturalne balsamy do ciała

Balsamy do ciała pozwalają zapewnić skórze odpowiedni poziom nawilżenia. Przy regularnym używaniu będą chronić skórę przed przesuszeniem. Są świetnym dopełnieniem zabiegów, które wykonujemy nieco rzadziej, jak peelingowanie skóry ciała. Zapraszamy do wyboru ekologicznego balsamu w Eko Drogerii Cosmeceuticum.

Zadbana skóra – naturalne balsamy do ciała

Naturalne balsamy do ciałato kosmetyk, którego skład zawiera ekologiczne składniki. W asortymencie Eko Drogerii Cosmeceuticum znajdziesz też produkty posiadające certyfikaty jakości. Ekologiczne składniki mają dobroczynny wpływ na stan naszej skóry. Działają nawilżająco, a brak sztucznych składników sprawia, że nie występuje tak duże ryzyko wyprysków, jak w przypadku produktów posiadających silikony w składzie.

Ekologiczne, naturalne balsamy do ciała

Proponujemy bogaty wybór naturalnych balsamów do ciała. Z naszej oferty na pewno wybierzesz odpowiedni balsam dla siebie. Maści do skóry nadwrażliwej i wrażliwej zapewnią delikatną pielęgnację, łagodząc podrażnienia. Balsamy do skóry suchej i przesuszonej dostarczą odpowiedniego nawilżenia. Oferujemy również kosmetyki dla skóry mężczyzn i preparaty, których skład jest odpowiedni dla delikatnej skóry dziecka. Skorzystaj z naszej oferty maści i balsamów do ciała!

Balsamy & Kremy

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji