Newsletter

Zapisz się i odbierz 10% rabatu na zakupy Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych o produktach i usługach przez Cosmeceuticum sp. z o.o. adres: ul. Mazurska 18, 20 – 728 Lublin, za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. w formie wiadomości e-mail. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Dezodoranty

Dezodoranty naturalne

Standardowe dezodoranty, które możesz znaleźć na sklepowych półkach, często zawierają aluminium i inne szkodliwe składniki. Długotrwałe używanie dezodorantów z zawartością aluminium może mieć negatywny wpływ na stan zdrowia, dlatego warto rozważyć wybór ekologicznego dezodorantu.
Właśnie takie znajdziesz w Eko Drogerii Cosmeceuticum.

Pielęgnacja i ochrona – dezodoranty naturalne

Ekologiczne dezodoranty naturalne zapewnią odpowiednią ochronę, a jednocześnie zadbają o pielęgnację delikatnej skóry pod pachami. Naturalny dezodorant to gwarancja poczucia świeżości i komfortu przez cały dzień. Możesz także wybrać dezodorant bezzapachowy, dzięki czemu zniwelujesz ryzyko wystąpienia alergii.

Ekologiczne składniki w dezodorantach naturalnych

W asortymencie Eko Drogerii Cosmeceuticum dostępne są ekologiczne dezodoranty popularnej marki Benecos, cieszącej się zaufaniem klientów. Proponujemy wybór dezodorantów i roll-onów. Produkty z zawartością koloidalnego srebra zapobiegają tworzeniu się bakterii. W Eko Drogerii Cosmeceuticum oferujemy wybór dezodorantów damskich i męskich. Skorzystaj z naszej oferty i wybierz naturalny dezodorant!

Dezodoranty

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji