Newsletter

Zapisz się i odbierz 10% rabatu na zakupy Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych o produktach i usługach przez Cosmeceuticum sp. z o.o. adres: ul. Mazurska 18, 20 – 728 Lublin, za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. w formie wiadomości e-mail. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Masła do ciała

Naturalne masło do ciała

Masła do ciała to kosmetyk do zadań specjalnych. Kiedy pielęgnacja balsamem nie jest wystarczająca dla Twojej skóry, masło do ciała zapewni wymagającej skórze odpowiedni poziom pielęgnacji i ochrony. Zapraszamy do wyboru ekologicznego masła do ciała z asortymentu Eko Drogerii Cosmeceuticum.

Głębokie nawilżenie – naturalne masło do ciała

Wyjątkowe naturalne masło do ciała sprawi, że zapomnisz o uczuciu przesuszenia. Masło do ciała to intensywne nawilżenie, dzięki któremu znika suchość i przykre napięcie skóry. Odpowiednio dobrane masło do ciała gwarantuje odzyskanie elastyczności skóry, a także chroni przed utratą wody. Tego typu kosmetyk świetnie sprawdza się w trakcie chłodniejszych pór roku, kiedy nasza skóra potrzebuje specjalnej pielęgnacji.

Ekologiczny kosmetyk – naturalne masło do ciała

Masła do ciała z asortymentu Eko Drogerii Cosmeceuticum to ekologiczne kosmetyki, które nie zawierają szkodliwych i sztucznych składników. Na półkach sklepowych zwykle znajdujemy masła do ciała o składach, w których przeważają silikony. Te składniki tworzą sztuczny film na skórze, który jedynie imituje prawdziwe nawilżenie. Ekologiczne masła do ciała zawierają składniki o rzeczywistym działaniu ochronnym i nawilżającym. Wybierz masło do ciała w Eko Drogierii Cosmeceuticum!

Masła do ciała

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji