Newsletter

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych o produktach i usługach przez Cosmeceuticum sp. z o.o. adres: ul. Mazurska 18, 20 – 728 Lublin, za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. w formie wiadomości e-mail. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Martina Gebhardt Naturkosmetik

Martina GebhardtNaturkosmetik

Martina GebhardtNaturkosmetik to sprawdzony i zaufany producent kosmetyków ekologicznych. Przez lata funkcjonowania na rynku firma ta zyskała wiedzę i doświadczenie, którą łączy z innowacyjnymi rozwiązaniami. W Eko Drogerii Cosmeceuticum chcemy zapewnić wybór kosmetyków wysokiej jakości – dlatego oferujemy produkty marki Martina Gebhardt.

Zaufany producent – Martina GebhardtNaturkosmetik

Martina GebhardtNaturkosmetik działa już od 1983 roku. Kosmetyki tej marki mają naturalne i ekologiczne składy. Są pozbawione surowców zwierzęcych – bazują na świeżych ziołach i bogatych w składniki odżywcze olejach. Kosmetyki Martina Gebhardt są skuteczne dzięki zawartości organicznych składników. Posiadają certyfikaty jakości BDIH i DEMETER. Produkty tej marki wspierają naturalne nawilżenie i barierę ochronną, którą wytwarza skóra.

Martina GebhardtNaturkosmetik – certyfikowane produkty

W asortymencie Eco Drogerii Cosmeceuticum znajdziesz bogaty wybór produktów marki Martina Gebhardt. Oferujemy kremy do twarzy, które wspomogą utrzymanie prawidłowego pH skóry. Dostępne są kremy dla skóry normalnej, wrażliwej, suchej i tłustej. Możesz zdecydować się także na różnego rodzaju emulsje, toniki, mleczka, a także balsamy i inne. Skorzystaj z naszej oferty i wybierz kosmetyki Martina Gebhardt!

Martina Gebhardt Naturkosmetik

Jest 21 produktów.

Pokazano 1-12 z 21 pozycji