Newsletter

Zapisz się i odbierz 10% rabatu na zakupy Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych o produktach i usługach przez Cosmeceuticum sp. z o.o. adres: ul. Mazurska 18, 20 – 728 Lublin, za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. w formie wiadomości e-mail. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Eko Środki Czystości

Eko środki czystości

Środki czystości nie muszą zawierać szkodliwych substancji. Marki, które chcą produkować artykuły przyjazne środowisku, proponują klientom ekologiczne środki czystości. W Eko Drogerii Cosmeceuticum jesteśmy świadomi, że naturalne kosmetyki to nie wszystko – dlatego oferujemy również bogaty wybór eko środków czystości.

Środki czystości ekologiczne

Środki czystości ekologiczne mają składy oparte na naturalnych surowcach roślinnych. Zawierają składniki bezpieczne dla osoby, która będzie za ich pomocą usuwać zabrudzenia, a także dla reszty domowników. Nie zawierają szkodliwych i sztucznych substancji. Pozwalają na skuteczne oczyszczanie powierzchni płaskich i trudno dostępnych miejsc. Dzięki nim zachowasz pewność, że korzystasz z produktów, które są korzystne zarówno dla Ciebie, jak i dla dobra planety.

Proszki, płyny i mleczka – eko środki czystości

W asortymencie Eko Drogerii Cosmeceuticum znajdziesz bogaty wybór ekologicznych środków czystości, takich jak proszki do prania, mleczka do podłóg, żele do toalet, a także płynów i mydeł do mycia naczyń. Oferujemy produkty takich marek jak polski producent YOPE, jak również marki Cleaneco, HomEco czy markę Zero. Skorzystaj z bogatej oferty środków czystości w Eko Drogerii Cosmeceuticum!

Eko Środki Czystości

Jest 44 produktów.

Pokazano 1-12 z 44 pozycji