Newsletter

Zapisz się i odbierz 10% rabatu na zakupy Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych o produktach i usługach przez Cosmeceuticum sp. z o.o. adres: ul. Mazurska 18, 20 – 728 Lublin, za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. w formie wiadomości e-mail. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Clean Eco

Cleaneco – ekologiczne środki czystości

Dzięki bogatej ofercie produktów ekologicznych możesz nie tylko zadbać o naturalną pielęgnację skóry ciała i twarzy – możesz także zdecydować się na wybór ekologicznych środków czystości dla domu. Właśnie takie są produkty zaufanej marki Cleaneco, które znajdziesz w asortymencie Eko Drogerii Cosmeceuticum.

Ekologiczny producent Cleaneco

Marka Cleanecoto nowoczesna firma, która funkcjonuje od 2010 roku, a na polski rynek trafiła w roku 2012. Cleaneco wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i oferuje wybór ekologicznych środków czystości. Ich produkty nie zawierają szkodliwych składników, takich jak surowce ropopochodne, fosforany, chlor czy wybielacze optyczne. Dzięki temu zachowasz pewność, że produkty Cleaneco gwarantują bezpieczne użytkowanie.

Naturalne środki Cleaneco

Środki marki Cleaneco są w pełni biodegradowalne dzięki składnikom naturalnego, roślinnego pochodzenia. Producent nie stosuje dodatku syntetycznych składników zapachowych i koloryzujących. Cleaneco stawia na efektywne połączenie działania naturalnych ale nowoczesnych środków czystości z bardziej przyjaznym dla środowiska i ludzi składem chemicznym. Produkty Cleaneco spełniają wszelkie wymogi UE w zakresie emisji zanieczyszczeń do środowiska. Skorzystaj z naszej oferty i wybierz ekologiczne środki czystości!

Clean Eco

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji