Newsletter

Zapisz się i odbierz 10% rabatu na zakupy Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych o produktach i usługach przez Cosmeceuticum sp. z o.o. adres: ul. Mazurska 18, 20 – 728 Lublin, za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. w formie wiadomości e-mail. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Kosmetyki Kolorowe

Naturalne kosmetyki kolorowe

Kosmetyki do makijażu to bogactwo barw i odcieni. Niestety, znaczna część oferowanych na rynku kosmetyków zawiera składniki pochodzenia zwierzęcego lub jest produkowana w sposób szkodliwy dla środowiska. Dlatego w Eko Drogerii Cosmeceuticum mamy dla Ciebie alternatywę – ekologiczne, naturalne kosmetyki kolorowe.

Eko makijaż – kosmetyki kolorowe naturalne

Kosmetyki kolorowe naturalne produkowane są przez sprawdzone marki. Są tak samo dobre jakościowo, jak standardowe kosmetyki kolorowe ze zwykłej drogerii. Wybierając ekologiczne produkty z kolorówki nie zauważysz różnicy w wykonywanym makijażu, a możesz przyczynić się do działań korzystnych dla naszej planety. Proponujemy eko kosmetyki marki Benecos, która cieszy się zaufaniem klientów.

Bogactwo barw w kosmetykach kolorowych naturalnych

W Eko Drogerii Cosmeceuticum znajdziesz bogaty wybór produktów do makijażu marki Benecos. Oferujemy tusze do rzęs, kredki do oczu, lakiery do paznokci, pudry, korektory, podkłady, róże i wiele innych. Dzięki naszej ofercie z łatwością skompletujesz zestaw produktów potrzebnych do wykonania codziennego i wieczorowego makijażu. Marka Benecos to kosmetyki certyfikowane przez BDIH. Wybierz kosmetyki kolorowe z naszego asortymentu!

Kosmetyki Kolorowe

Jest 130 produktów.

Pokazano 1-12 z 130 pozycji