Newsletter

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych o produktach i usługach przez Cosmeceuticum sp. z o.o. adres: ul. Mazurska 18, 20 – 728 Lublin, za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. w formie wiadomości e-mail. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Lakiery do Paznokci

Ekologiczne lakiery do paznokci

Zwykłe lakiery do paznokci, które znajdziesz w większości stacjonarnych drogerii, zawierają wiele szkodliwych substancji. Mogą niekorzystnie wpływać na stan płytki paznokcia, a sposób ich produkcji rzadko jest przydatny dla środowiska. W Eko Drogerii Cosmeceuticum proponujemy ekologiczne lakiery do paznokci, które są bezpieczne dla Ciebie i dla dobra planety.

Wybór odcieni – ekologiczne lakiery do paznokci

Ekologiczne lakiery do paznokci to mineralne kosmetyki, stworzone z myślą o zdrowych i pięknych paznokciach. Naturalny kolorowy lakier stanie się stylową ozdobą Twoich dłoni. Proponujemy wybór naturalnych lakierów marki Benecos, której kosmetyki są certyfikowane przez BDIH. Świadczy to o wysokiej jakości wykorzystanych składników naturalnych i ekologiczności tych produktów. Wybierając Benecos masz pewność, że stosujesz rozwiązanie dla dobra środowiska.

Ekologiczne lakiery do paznokci marki Benecos

W asortymencie Eko Drogerii Cosmeceuticum dostępny jest bogaty wybór różnych kolorów i odcieni lakierów marki Benecos. Możesz wybrać zdecydowane i mocne kolory, które dodadzą charakteru codziennej lub wieczornej stylizacji. Proponujemy także lakiery o radosnych, żywych kolorach, czy takie o neutralnych i delikatnych barwach. Wybierz swój naturalny lakier z naszej oferty!

Lakiery do Paznokci

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji