Newsletter

Zapisz się i odbierz 10% rabatu na zakupy Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych o produktach i usługach przez Cosmeceuticum sp. z o.o. adres: ul. Mazurska 18, 20 – 728 Lublin, za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. w formie wiadomości e-mail. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Lavera

Lavera – kosmetyki naturalne

Lavera to marka ceniona wśród wielbicieli kosmetyków naturalnych. To także doskonały wybór dla tych, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z ekologicznymi kosmetykami. W asortymencie Eko Drogerii Cosmeceuticum znajdziesz bogaty wybór kosmetyków do pielęgnacji i makijażu marki Lavera.

Niemiecka marka Lavera – kosmetyki eko

Produkty Lavera to kosmetyki mineralne wysokiej jakości. Zawierają składniki pochodzenia roślinnego, bezpieczne zarówno dla Twojego organizmu, jak i dla środowiska. Marka ta cieszy się zaufaniem wegetarian i wegan, a także wszystkich tych, którzy chcą korzystać z produktów ekologicznych Lavera. Kosmetyki tego producenta mają składy wolne od surowców pochodzących z ropy naftowej, sztucznych barwników, aromatów i konserwantów.

Kosmetyki naturalne Lavera

Ekologiczne kosmetyki Lavera produkowane są zgodnie z wytycznymi kontroli produkcji kosmetyków naturalnych stosowanymi przez Stowarzyszenie Producentów Kosmetyków BDIH (Niemieckiej Izby Przemysłowo- Handlowej). Posiadają certyfikaty IMO Control (Instytutu Ekologii) i INAC GmbH (Instytutu Certyfikującego Uprawy Ekologiczne). W Eko Drogerii Cosmeceuticum oferujemy wybór kosmetyków kolorowych Lavera, takich jak tusz do rzęs, puder czy cienie do powiek. Proponujemy także kosmetyki do pielęgnacji dla mężczyzn i inne – skorzystaj z naszej oferty!

Lavera

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji