Newsletter

Zapisz się i odbierz 10% rabatu na zakupy Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych o produktach i usługach przez Cosmeceuticum sp. z o.o. adres: ul. Mazurska 18, 20 – 728 Lublin, za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. w formie wiadomości e-mail. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Podpaski

Bawełniane podpaski – produkt naturalny

Podpaski to podstawowy produkt higieniczny. Na rynku dostępne są różne ekologiczne rozwiązania, jak kubeczek menstruacyjny czy eko tampony. Jeżeli jednak podpaski są dla Ciebie najbardziej komfortowe, również masz możliwość wyboru produktu ekologicznego. Zapraszamy do korzystania z oferty bawełnianych, naturalnych podpasek.

Ekologiczne bawełniane podpaski

Większość dostępnych podpasek zawiera szkodliwe substancje. Ponieważ miejsca intymne mogą być podatne na różnego rodzaju infekcje czy podrażnienia, zwłaszcza w czasie menstruacji, warto wybrać delikatne i bezpieczne produkty ekologiczne. Naturalne bawełniane podpaski marki Masmi Natural są bezpieczne dla Twojego organizmu i przyjazne środowisku.

Bawełniane podpaski naturalne – komfort i bezpieczeństwo

Naturalne podpaski bawełniane nie są wybielane szkodliwymi substancjami, takimi jak chlor. Składnik ten zwiększa ryzyko podrażnień i alergii. Naturalne podpaski są bielone wodą utlenioną, dzięki czemu jest to produkt bezpieczny dla delikatnej skóry miejsc intymnych. Ekologiczne podpaski są hypoalergiczne, wykonane zostały z certyfikowanej organicznej bawełny. W naszym asortymencie znajdziesz ultracienkie podpaski na noc i na dzień, a także podpaski 2w1 i klasyczne podpaski o anatomicznym kształcie. Wybierz bezpieczne rozwiązanie i skorzystaj z naszej oferty naturalnych podpasek!

Podpaski

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji