Newsletter

Zapisz się i odbierz 10% rabatu na zakupy Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych o produktach i usługach przez Cosmeceuticum sp. z o.o. adres: ul. Mazurska 18, 20 – 728 Lublin, za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. w formie wiadomości e-mail. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Odżywki do Paznokci

Naturalne odżywki do paznokci

Nasze paznokcie przyczyniają się do tego, jak wyglądamy. Zdrowe i zadbane paznokcie są częścią schludnego wyglądu. Niezależnie od tego, czy lubimy nakładać na paznokcie kolorowe lakiery, czy wolimy pozostawić je bez dodatkowego koloru, odpowiednia odżywka do paznokci może poprawić ich stan.

Naturalne odżywki do paznokci – zdrowe paznokcie

Naturalne odżywki do paznokci nie zawierają sztucznych składników, które szkodliwie wpływają na stan płytki paznokcia. Sztuczne składniki przyczyniają się do zwiększenia łamliwości płytki, a także mogą powodować alergie i podrażnienia. Choć obiecują szybki wzrost paznokcia, nie są korzystne dla jego zdrowia. Dlatego warto wybierać naturalne odżywki.

Zadbane dłonie – naturalne odżywki do paznokci

Naturalna odżywka jest świetną bazą pod kolorowe lakiery. Wzmocni płytkę dzięki zawartości ekologicznych składników aktywnych. Dzięki nałożeniu odżywki możesz cieszyć się pomalowanymi paznokciami przez długi czas. Odżywka przedłuży trwałość każdego lakieru, a przy intensywnych kolorach zabezpieczy płytkę paznokcia przed odbarwieniem. Jeżeli nie lubisz malować paznokci, wykorzystanie odżywki nada im subtelny i schludny wygląd, a jednocześnie odżywka wspomoże zdrowie paznokci. Wybierz naturalną odżywkę z oferty Eko Drogerii Cosmeceuticum!

Odżywki do Paznokci

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji