Newsletter

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych o produktach i usługach przez Cosmeceuticum sp. z o.o. adres: ul. Mazurska 18, 20 – 728 Lublin, za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. w formie wiadomości e-mail. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Higiena Intymna

Naturalne środki do higieny intymnej – wybierz idealny Ecodrogeria.com.pl!

Higiena intymna to ważny temat dla każdej kobiety. Budowa oraz czynności fizjologiczne kobiecego organizmu wymagają odpowiedzialnego podejścia do wszelkich czynności pielęgnacyjnych. Nie warto tego bagatelizować, gdyż niefrasobliwe podejście może skończyć się przykrą i uciążliwą infekcją. Każda z nas zmagała się z nią przynajmniej raz w życiu i wszystkie wiemy, że to nic przyjemnego. By zapobiec nawrotowi dolegliwości w przyszłości, warto uważniej podejść do codziennej pielęgnacji i postawić na wysokiej jakości naturalne środki do higieny intymnej. Takie właśnie znajdziesz w naszej drogerii internetowej.

Naturalne płyny do higieny intymnej – zatroszcz się o swoją kobiecość

W ofercie Eco Drogerii znajduje się szeroki wybór naturalnych płynów do higieny intymnej. To wyroby wysokiej jakości, które kompleksowo dbają o potrzeby tej wrażliwej części kobiecego ciała. Preparaty dostępne w naszym sklepie posiadają proste, naturalne składy, zawierają delikatne substancje myjące, które nie podrażniają, ani nie wysuszają skóry. Wręcz przeciwnie, posiadają właściwości pielęgnujące, nawilżające i łagodzące wszelkie podrażnienia. Wyciągi z dobroczynnych roślin np. rozmarynu, nagietka czy rumianku dodatkowo wspierają ich profilaktyczne działanie, regenerując skórę okolic intymnych, odświeżając ją i zapewniając jej prawidłowe pH.

Część z oferowanych wyrobów posiada certyfikat ekologiczny, który gwarantuje, że produkt cechuje możliwie najbardziej naturalny skład, a substancje w nim zawarte pochodzą z ekologicznych upraw. Takie wyroby pozbawione są też szkodliwych dla zdrowia SLS-ów, SLES-ów, parabenów, PEG czy ftalanów. 

Naturalne środki do higieny intymnej rekomendowane przez ginekologów

Obok naturalnych płynów do higieny intymnej na Ecodrogeria.com.pl znajdziesz także naturalne wkładki laktacyjne, wkładki higieniczne oraz podpaski. Wszystkie te produkty powstały z certyfikowanej bawełny ekologicznej, która jest przyjazna dla skóry. Posiada właściwości hypoalergiczne, co oznacza, że mogą z niej korzystać nawet osoby z wrażliwą skórą i skłonnościami do alergii. Do tego produkty te są w pełni biodegradowalne, kupując je więc, troszczysz się nie tylko o swoją higienę i komfort, ale także o środowisko.

Wybierz już dziś naturalne środki do higieny intymnej od Eco Drogeria i poczuj różnicę. Tak wrażliwa część kobiecego ciała potrzebuje naprawdę specjalnego traktowania, a preparaty stosowane do jej pielęgnacji powinny cechować się najwyższą jakością oraz pełną naturalnością. Niestety, tego typu wyrobów ciężko szukać w stacjonarnych drogeriach, gdzie dominują chemiczne płyny do higieny intymnej, których stosowanie może przynieść więcej szkody niż pożytku. Na szczęście, w Eco Drogerii stawiamy Twoje zdrowie i dobre samopoczucie na pierwszym miejscu, dlatego oferujemy Ci produkty, których dobroczynnych właściwości jesteśmy pewni. Wybierz sama naturalny płyn do higieny intymnej i poczuj różnicę. Jesteśmy przekonani, że nie będziesz chciała wrócić do tradycyjnych środków. 

Higiena Intymna

Jest 11 produktów.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji