Newsletter

Zapisz się i odbierz 10% rabatu na zakupy Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych o produktach i usługach przez Cosmeceuticum sp. z o.o. adres: ul. Mazurska 18, 20 – 728 Lublin, za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. w formie wiadomości e-mail. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Kremy do rąk

Naturalne kremy do rąk

Skóra naszych dłoni każdego dnia naruszona jest na przesuszenie i podrażnienia. Mycie rąk w toalecie, mycie naczyń, kontakt skóry z mroźną temperaturą i wiele innych czynników mogą wpływać negatywnie na stan skóry dłoni. Dlatego tak ważny jest wybór dobrego kremu do rąk.

Nawilżenie i ochrona – naturalne kremy do rąk

W naszej ofercie znajdziesz naturalne kremy do rąk od zaufanych i sprawdzonych producentów. Oferujemy kremy takich marek jak Recepty Babci Agafii, Benecos czy Green Kosmetik. Ekologiczne kremy zostały stworzone na bazie naturalnych składników, bezpiecznych dla Twojej skóry. Dzięki prostym, ekologicznym składom zachowasz pewność, że kosmetyk nie zawiera sztucznych i szkodliwych substancji.

Naturalne kremy do rąk – eko kosmetyki

Naturalne kremy do rąk są odpowiednie dla delikatnej skóry dłoni. Pomogą zadbać o utrzymanie naturalnej warstwy lipidowej skóry, która zabezpiecza przez utratą nawilżenia. Aktywne składniki ekologiczne ukoją przesuszenia i podrażnienia. Kremy, nałożone grubszą warstwą, można także wykorzystywać w domowych zabiegach jako maskę do rąk. Wtedy uzyskamy głębokie nawilżenie. Skorzystaj z bogatej oferty Eko Drogerii Cosmeceuticum i wybierz naturalny krem do rąk!

Kremy do rąk

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji