Newsletter

Zapisz się i odbierz 10% rabatu na zakupy Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych o produktach i usługach przez Cosmeceuticum sp. z o.o. adres: ul. Mazurska 18, 20 – 728 Lublin, za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. w formie wiadomości e-mail. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Sante Naturkosmetik

Sante Naturkosmetik - kosmetyki do każdego rodzaju skóry

Sante Naturkosmetik to zaufana marka, produkująca certyfikowane, ekologiczne kosmetyki. Marka ta powstała w Niemczech, skąd jest dostarczana do wielu innych krajów. Producenci Sante tworzą naturalne kosmetyki już od 40 lat, dzięki czemu posiadają bogatą tradycję i mądrość licznych doświadczeń. Zapraszamy do wyboru produktów Sante Naturkosmetik z naszej oferty.

Ekologiczny producent – Sante Naturkosmetik

Sante Naturkosmetik potwierdzają jakość swoich produktów odpowiednimi certyfikatami. Przyznano im certyfikat NATRUE i BDIH. Marka nie testuje swoich kosmetyków na zwierzętach, a wiele jej produktów to kosmetyki wegańskie. SanteNaturkosmetik nie wykorzystują składników odzwierzęcych. Dzięki temu możesz mieć pewność, że produkty tej marki są bezpieczne dla Twojej skóry i przyjazne dla środowiska. SanteNaturkosmetik to producent odpowiedzialny i świadomy w kwestiach ekologicznych.

Produkty wysokiej jakości – Sante Naturkosmetik

W ofercie Eko Drogerii Cosmeceuticum znajdziesz różnorakie produkty Sante Naturkosmetik. Proponujemy wybór kosmetyków kolorowych, takich jak cienie do powiek, tusze do rzęs czy korektory. Oferujemy także produkty pielęgnacyjne Sante, jak balsam do ust czy szampon do włosów. Ekologiczne składy tych produktów zapewniają skuteczne działanie i nie zawierają szkodliwych, sztucznych substancji. Dzięki kosmetykom Sante możesz cieszyć się pięknym makijażem, pod którym Twoja skóra będzie oddychać. Skorzystaj z oferty produktów Sante w Eko Drogerii Cosmeceuticum!

Sante Naturkosmetik

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji