Newsletter

Zapisz się i odbierz 10% rabatu na zakupy<br /><br /><span class="nl_rodo">Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych o produktach i usługach przez Cosmeceuticum sp. z o.o. adres: ul. Mazurska 18, 20 – 728 Lublin, za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. w formie wiadomości e-mail. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.</span>

Couleur Caramel - naturalny make up

Celem Couleur Caramel jest umożliwienie zakupu wysokiej jakości produktów produkowanych z poszanowaniem natury, człowieka oraz zwierząt.

Couleur Caramel to innowacja i naturalność. Firma ta ceni sobie kobiety, które szukają jakości, wartości oraz autentyczności. 

Wszystkie składniki produktów Couleur Caramel są naturalnego pochodzenia. Firma gwarantuje produkty wolne od kalafonii, formaliny, olei mineralnych, parabenów, fenoksyetanolu i toluenu.

Couleur Caramel - naturalny make up

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji