Newsletter

  • Obniżka
F-CHLORELLA 90 porcji Formeds

F-CHLORELLA 90 porcji Formeds

Cena:
49,00 zł
39,20 zł Zniżka 20%
Netto
Ilość:
Ostatnie sztuki w magazynie

Suplement diety F-CHLORELLA zawiera chlorellę portugalską w formie proszku.

DZIAŁANIE

Suplement diety F-CHLORELLA uzupełnia dietę w białko. Naturalnie chlorella zawiera wiele witamin, minerałów, przeciwutleniaczy i chlorofilu.


SPOSÓB UŻYCIA

1. Wsypać 1 porcję (1 płaska miarka) do suchego naczynia.

2. Dodać 200 ml wody lub innego napoju i wymieszać.

Uwaga- należy zachować kolejność przygotowania, aby dokładnie rozpuścić proszek. Spożyć 1 raz dziennie w trakcie posiłku. Przed spożyciem energicznie wstrząsnąć pojemnik.


SKŁAD PRODUKTU

Porcja dzienna 0,6 g zawiera:

Chlorella portugalska- 600 mg.

Składniki: chlorella portugalska (Chlorella vulgaris).

Zawartość opakowania netto: 54 g.


Ilość porcji w opakowaniu: 90


ŚRODKI OSTROŻNOŚCI

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany przez kobiety w ciąży, karmiące i dzieci bez konsultacji lekarskiej. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Zalecamy zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.


PRODUCENT

Formeds, Polska

Autorem lub współautorem wszystkich informacji zawartych w treściach zamieszczonych w postaci opisów na stronie internetowej sklepu internetowego EKO DROGERIA działającego pod adresem elektronicznym http://ecodrogeria.com.pl/ jest COSMECEUTICUM Sp. z o. o. Wszystkie opisy, treści, zdjęcia, elementy graficzne oraz pozostałe materiały multimedialne stanowią własność intelektualną Spółki i w tej formie podlegają w pełni ochronie praw autorskich. Udostępnianie, rozpowszechnianie, dalsze przekazywanie, powielanie w części lub w całości (również w celach komercyjnych) opisów oraz zdjęć znajdujących się na platformie sklepu internetowego lub innego rodzaju wykorzystanie w/w materiałów przez osobę lub podmiot nie upoważniony pisemnie przez zarząd COSMECEUTICUM Sp. z o. o. jest niedozwolone i stanowi naruszenie praw autorskich.

Podstawa prawna: Dz.U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 nr 43 poz. 170