Newsletter

Zapisz się i odbierz 10% rabatu na zakupy Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych o produktach i usługach przez Cosmeceuticum sp. z o.o. adres: ul. Mazurska 18, 20 – 728 Lublin, za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. w formie wiadomości e-mail. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Benecos, Pędzel do Pudru 18 cm VEGAN

Cena:
35,50 zł
Netto
Ilość:

 Pędzel do pudru Benecos – idealne narzędzie do makijażu

Szukasz nowego pędzla do pudru, ponieważ stary uległ zniszczeniu? Jesteś na etapie kompletowania swojego pierwszego zestawu pędzli? A może po prostu lubisz lub potrzebujesz mieć ich więcej? Jeżeli interesuje cię bardzo dobra jakość produktu w przystępnej cenie, to powinnaś rozważyć zakup pędzla do pudru marki Benecos.

Korzystanie z pędzla

Narzędzie do makijażu twarzy marki Benecos świetnie radzi sobie z nakładaniem pudrów sypkich, w kamieniu, a także brązujących czy rozświetlających. Delikatnie zaokrąglona końcówka pędzla pozwala kontrolować ilość nakładanego kosmetyku oraz nacisk włosia na twarz, dzięki czemu nie musimy obawiać się powstania nieestetycznych plam.

Bezpieczny dla Ciebie i natury

Pędzel jest wykonany z wysokiej jakości włókna syntetycznego, nie wywołującego podrażnień czy alergii. Dla osób, które dbają o naturę, ważne może być to, że trzonek narzędzia został stworzony z ekologicznego drewna brzozowego i nie ma przeszkód, aby został poddany recyklingowi.

Informacje dodatkowe

BENECOS to 100% kosmetyki naturalne certyfikowane przez BDIH, bez syntetycznych emulgatorów (PEG), barwników, substancji zapachowych czy konserwujących, silikonów, parabenów, czy pochodnych przemysłu petrochemicznego

Nie zawiera składników pochodzących z martwych zwierząt, syntetycznych środków barwiących, zapachowych czy konserwujących. Nie testowany na zwierzętach

 

Produkt odpowiedni dla Wegan

 

 

Konfekcja

18 cm

 

Producent

Benecos Naturkosmetik, Niemcy

Autorem lub współautorem wszystkich informacji zawartych w treściach zamieszczonych w postaci opisów na stronie internetowej sklepu internetowego EKO DROGERIA działającego pod adresem elektronicznym http://ecodrogeria.com.pl/ jest COSMECEUTICUM Sp. z o. o. Wszystkie opisy, treści, zdjęcia, elementy graficzne oraz pozostałe materiały multimedialne stanowią własność intelektualną Spółki i w tej formie podlegają w pełni ochronie praw autorskich. Udostępnianie, rozpowszechnianie, dalsze przekazywanie, powielanie w części lub w całości (również w celach komercyjnych) opisów oraz zdjęć znajdujących się na platformie sklepu internetowego lub innego rodzaju wykorzystanie w/w materiałów przez osobę lub podmiot nie upoważniony pisemnie przez zarząd COSMECEUTICUM Sp. z o. o. jest niedozwolone i stanowi naruszenie praw autorskich.

Podstawa prawna: Dz.U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 nr 43 poz. 170