Newsletter

Zapisz się i odbierz 10% rabatu na zakupy<br /><br /><span class="nl_rodo">Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych o produktach i usługach przez Cosmeceuticum sp. z o.o. adres: ul. Mazurska 18, 20 – 728 Lublin, za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. w formie wiadomości e-mail. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.</span>

  • Obniżka

Balneo SPA, Modelujący żel do ciała wyszczuplający 2 w 1 200 ml

Cena:
16,50 zł
14,03 zł Zniżka 15%
Netto
Ilość:
Oczekiwanie na dostawę

Modelujący żel do ciała wyszczuplający i odmładzający skórę, został opracowany na bazie wody morskiej i alg, pozyskiwanych z ekologicznie czystej zatoki Busse u wybrzeży Południowego Sachalinu.

Dzięki swojej wyjątkowej formule ten żel stymuluje procesy przemiany materii i sprzyja skutecznemu rozbijaniu komórek tłuszczowych, zmniejsza objętość ciała, tworząc uwodzicielską szczupłą sylwetkę. Ekstrakty z alg Laminaria i morszczynu pęcherzykowatego zwiększają elastyczność i napięcie skóry.

Żel Balneo SPA to świetny środek do pielęgnacji urody, odmładzający skórę i dający uczucie lekkości i komfortu!

Podaruj sobie przyjemność domowego SPA z Balneo SPA!

 

Właściwości

- zmniejsza objętość ciała

- spowalnia proces starzenia się

- poprawia elastyczność i napięcie skóry

 

Sposób użycia
Nanieść na skórę masującymi ruchami. Nie spłukiwać.

 

SkładnikiAqua, Glycine Soja Oil (olej sojowy), CocosNuciferaOil (olej kokosowy), CamelliaSinensisLeafExtract (ekstrakt z zielonej herbaty), Glycerin, CetearylAlcohol, GlycerylStearate, FucusVesiculosusExtract (ekstrakt z morszczynu pęcherzykowatego), Beta-Carotene, Laminaria AngustataExtract (ekstrakt z Laminaria Angustata), Bentonite (błękitna glinka), CetylPalmitate, Kaolin (biała glinka), PEG-40 HydrogenatedCastorOil, Xanthan Gum, RhodiolaRoseaExtract (ekstrakt z różeńca górskiego), DNA (kwas dezoksyrybonukleinowy), Parfum, BenzoicAcid, SorbicAcid, DehydroaceticAcid, Benzyl alcohol.

Konfekcja
200ml

Producent
Floresan, Rosja

Autorem lub współautorem wszystkich informacji zawartych w treściach zamieszczonych w postaci opisów na stronie internetowej sklepu internetowego EKO DROGERIA działającego pod adresem elektronicznym http://ecodrogeria.com.pl/ jest COSMECEUTICUM Sp. z o. o. Wszystkie opisy, treści, zdjęcia, elementy graficzne oraz pozostałe materiały multimedialne stanowią własność intelektualną Spółki i w tej formie podlegają w pełni ochronie praw autorskich. Udostępnianie, rozpowszechnianie, dalsze przekazywanie, powielanie w części lub w całości (również w celach komercyjnych) opisów oraz zdjęć znajdujących się na platformie sklepu internetowego lub innego rodzaju wykorzystanie w/w materiałów przez osobę lub podmiot nie upoważniony pisemnie przez zarząd COSMECEUTICUM Sp. z o. o. jest niedozwolone i stanowi naruszenie praw autorskich.

Podstawa prawna: Dz.U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 nr 43 poz. 170