Newsletter

Zapisz się i odbierz 15% rabatu na zakupy

  • Nowy

Maść z olejem konopnym 50 ml INDIA

Cena:
29,90 zł
Netto
Ilość:

Maść z naturalnym, tłoczonym na zimno, olejem konopnym przynosi ulgęodżywia i regeneruje obszary skóry, na które zaaplikujemy maść. Maść przywraca nadzieję osobom cierpiącym na Atopowe Zapalenie Skóry - naturalnie przywraca skórze zdrowie.

Maść została wzbogacona witaminę A, która dodatkowo zmiękcza, wygładza i nawilża powierzchnię skóry, poprawiając jej koloryt.Odpowiednia dla typów skóry

- atopowa

- szorstka

- bardzo sucha

- pękająca

- odwodniona

- z czerwonymi plamami

Skład (INCI):


Konfekcja

50ml


Producent

INDIA, Polska

Autorem lub współautorem wszystkich informacji zawartych w treściach zamieszczonych w postaci opisów na stronie internetowej sklepu internetowego EKO DROGERIA działającego pod adresem elektronicznym http://ecodrogeria.com.pl/ jest COSMECEUTICUM Sp. z o. o. Wszystkie opisy, treści, zdjęcia, elementy graficzne oraz pozostałe materiały multimedialne stanowią własność intelektualną Spółki i w tej formie podlegają w pełni ochronie praw autorskich. Udostępnianie, rozpowszechnianie, dalsze przekazywanie, powielanie w części lub w całości (również w celach komercyjnych) opisów oraz zdjęć znajdujących się na platformie sklepu internetowego lub innego rodzaju wykorzystanie w/w materiałów przez osobę lub podmiot nie upoważniony pisemnie przez zarząd COSMECEUTICUM Sp. z o. o. jest niedozwolone i stanowi naruszenie praw autorskich.

Podstawa prawna: Dz.U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 nr 43 poz. 170