Newsletter

Glinka Różowa Himalajska

Glinka Różowa Himalajska z Ekstraktem Złotego Korzenia 100g

Cena:
6,90 zł
Netto
Ilość:
Oczekiwanie na dostawę

Glinka jest naturalnym środkiem kosmetycznym, zawierającym ogromną ilość mikrokomponentów, głęboko odżywiających skórę. Glinka delikatnie oczyszcza skórę ze zrogowaciałego naskórka, działa matująco. Nie przesusza skóry, zachowując jej bilans wilgoci.

 

Złoty korzeń podobny w swoim działaniu do żeń-szenia, zawiera kwas cytrynowy, jabłkowy, szczawiowy i bursztynowy które dobroczynnie wpływają na strukturę skóry. Udoskonalają procesy komórkowe i stabilizują strukturę skóry.

Różowa glinka z ekstraktem złotego korzenia nie powoduje alergii i doskonale nadaje się do skóry wrażliwej.


Glinka różowa powstała z laboratoryjnego połączenia glinki białej i czerwonej. Stosowana jest do pielęgnacji skóry delikatnej, wrażliwej, jak również ze skłonnościami do alergii i podrażnień. Daje efekt ściągający, wzmacniający, a jednocześnie kojący i odprężający. Stosowana jest w kosmetykach przeznaczonych do skóry wrażliwej, skłonnej do uczuleń, m.in. jako preparat relaksujący.

 

Sposób użycia:

 

Maska kosmetyczna –przygotowaną masę nanieść na skórę twarzy bądź ciała, po 15 – 20 minutach zmyć ciepłą wodą bez użycia mydła. Jeśli to konieczne, po użyciu maski można zastosować krem nawilżający.

 

Kąpiel w glince – 100 – 200 g proszku przygotować wg powyższego schematu, wlać do wanny i dobrze rozmieszać. Pozostać w kąpieli 20 – 30 minut.


Masa netto: 100g (2x50g)

Autorem lub współautorem wszystkich informacji zawartych w treściach zamieszczonych w postaci opisów na stronie internetowej sklepu internetowego EKO DROGERIA działającego pod adresem elektronicznym http://ecodrogeria.com.pl/ jest COSMECEUTICUM Sp. z o. o. Wszystkie opisy, treści, zdjęcia, elementy graficzne oraz pozostałe materiały multimedialne stanowią własność intelektualną Spółki i w tej formie podlegają w pełni ochronie praw autorskich. Udostępnianie, rozpowszechnianie, dalsze przekazywanie, powielanie w części lub w całości (również w celach komercyjnych) opisów oraz zdjęć znajdujących się na platformie sklepu internetowego lub innego rodzaju wykorzystanie w/w materiałów przez osobę lub podmiot nie upoważniony pisemnie przez zarząd COSMECEUTICUM Sp. z o. o. jest niedozwolone i stanowi naruszenie praw autorskich.

Podstawa prawna: Dz.U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 nr 43 poz. 170