Newsletter

Zapisz się i odbierz 10% rabatu na zakupy Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych o produktach i usługach przez Cosmeceuticum sp. z o.o. adres: ul. Mazurska 18, 20 – 728 Lublin, za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. w formie wiadomości e-mail. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

BIO & SIMPLY LAWENDOWY RELAKS mydło oliwkowo - kokosowe 80g

Cena:
15,00 zł
Netto
Ilość:
Oczekiwanie na dostawę

Łagodne mydło dla skóry wrażliwej i skłonnej do podrażnień. Mydełko to nie tylko wyjątkowo nawilża dzięki zawartości oliwy z oliwek extra virgin i oleju kokosowego bio, ale jest też pełne witamin i minerałów. Dzięki obecności kwasów Omega-3, kwasu laurynowego i związków fenolowych wpływa stabilizująco na skórę. Poza tym pięknie pachnie prawdziwą lawendą. To prawdziwa uczta dla ciała i zmysłów.

Produkt wegański.


INGREDIENTS
(INCI): Olea Europaea Fruit Oil, Aqua, Cocos Nucifera Oil, Sodium Hydroxide, LavandulaAngustifolia Oil, Linalool*


SKŁADNIKI: Oliwa z Oliwek Extra Virgin, Woda, Olej Kokosowy BIO, Ług Sodowy, Olejek Eteryczny Lawendowy, Linalool*

*składnik naturalnego olejku eterycznego.


Konfekcja

80g


Producent

Bio&Simply, Polska

Autorem lub współautorem wszystkich informacji zawartych w treściach zamieszczonych w postaci opisów na stronie internetowej sklepu internetowego EKO DROGERIA działającego pod adresem elektronicznym http://ecodrogeria.com.pl/ jest COSMECEUTICUM Sp. z o. o. Wszystkie opisy, treści, zdjęcia, elementy graficzne oraz pozostałe materiały multimedialne stanowią własność intelektualną Spółki i w tej formie podlegają w pełni ochronie praw autorskich. Udostępnianie, rozpowszechnianie, dalsze przekazywanie, powielanie w części lub w całości (również w celach komercyjnych) opisów oraz zdjęć znajdujących się na platformie sklepu internetowego lub innego rodzaju wykorzystanie w/w materiałów przez osobę lub podmiot nie upoważniony pisemnie przez zarząd COSMECEUTICUM Sp. z o. o. jest niedozwolone i stanowi naruszenie praw autorskich.

Podstawa prawna: Dz.U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 nr 43 poz. 170