Newsletter

Zapisz się i odbierz 10% rabatu na zakupy Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych o produktach i usługach przez Cosmeceuticum sp. z o.o. adres: ul. Mazurska 18, 20 – 728 Lublin, za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. w formie wiadomości e-mail. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

BIO & SIMPLY CYTRUSOWE ORZEŹWIENIE mydło słonecznikowo - palmowo - kokosowe 80g

Cena:
16,00 zł
Netto
Ilość:
Oczekiwanie na dostawę

Mydło dla skóry normalnej i przetłuszczającej się.To mydełko to prawdziwa bomba witaminowa dla skóry. Dzięki zawartości oleju palmowego bio dostarcza witaminę A, witaminę E, koenzym Q10 oraz skwalen. Jego naturalny pomarańczowy kolor połączony z zapachem kwiatów pomarańczy to sama przyjemność i zdrowie.

Produkt wegański.


INGREDIENTS
(INCI): Helianthus Annuus Seed Oil, Aqua, ElaeisGuineensis Oil, Cocos Nucifera Oil, Sodium Hydroxide, Citrus AurantiumDulcis Flower Oil, Limonene*


SKŁADNIKI
: Olej Słonecznikowy BIO, Woda, Olej Palmowy BIO, Olej Kokosowy BIO, Ług Sodowy, Olejek Eteryczny z Kwiatów Pomarańczy, Limonene*

*składnik naturalnego olejku eterycznego.


Konfekcja

80g


Producent

Bio&Simply, Polska

Autorem lub współautorem wszystkich informacji zawartych w treściach zamieszczonych w postaci opisów na stronie internetowej sklepu internetowego EKO DROGERIA działającego pod adresem elektronicznym http://ecodrogeria.com.pl/ jest COSMECEUTICUM Sp. z o. o. Wszystkie opisy, treści, zdjęcia, elementy graficzne oraz pozostałe materiały multimedialne stanowią własność intelektualną Spółki i w tej formie podlegają w pełni ochronie praw autorskich. Udostępnianie, rozpowszechnianie, dalsze przekazywanie, powielanie w części lub w całości (również w celach komercyjnych) opisów oraz zdjęć znajdujących się na platformie sklepu internetowego lub innego rodzaju wykorzystanie w/w materiałów przez osobę lub podmiot nie upoważniony pisemnie przez zarząd COSMECEUTICUM Sp. z o. o. jest niedozwolone i stanowi naruszenie praw autorskich.

Podstawa prawna: Dz.U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 nr 43 poz. 170