Newsletter

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych o produktach i usługach przez Cosmeceuticum sp. z o.o. adres: ul. Mazurska 18, 20 – 728 Lublin, za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. w formie wiadomości e-mail. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  • Nowy
Booster do cery tłustej i trądzikowej

pure Oh! FACE BOOSTER MATUJE & REGULUJE no. 1

Cena:
35,90 zł
Netto
Ilość:

FACE BOOSTER UZUPEŁNIA ORAZ POTĘGUJE PODSTAWOWĄ PIELĘGNACJĘ CERY TŁUSTEJ I TRĄDZIKOWEJ. DZIĘKI KOMPLEMENTARNOŚCI DZIENNEJ I NOCNEJ PIELĘGNACJI UZYSKASZ POŻĄDANE EFEKTY.

FACE BOOSTER MOŻESZ STOSOWAĆ ZARÓWNO SAMODZIELNIE JAK RÓWNIEŻ POD KREM.

  • MATUJE
  • REGULUJE
  • OCZYSZCZA
  • TONIZUJE


INGREDIENTS (INCI): AQUA, ROSMARINUS OFFICINALIS LEAF WATER, GLYCERIN*, PROPANEDIOL, HECTORITE, NIACINAMIDE, UREA, SALIX ALBA BARK EXTRACT, EQUISETUM ARVENSE LEAF EXTRACT, GLYCINE SOJA SEED EXTRACT, BENZYL ALCOHOL / DEHYDROACETIC ACID**

* POCHODZENIE ROŚLINNE
** KONSERWANT REKOMENDOWANY DO STOSOWANIA W KOSMETYKACH NATURALNYCH

95,5% NATURAL INGREDIENTS


POJEMNOŚĆ
30ML


PRODUCENT

LABORATORIUM COSMECEUTICUM, POLSKA

Autorem lub współautorem wszystkich informacji zawartych w treściach zamieszczonych w postaci opisów na stronie internetowej sklepu internetowego EKO DROGERIA działającego pod adresem elektronicznym http://ecodrogeria.com.pl/ jest COSMECEUTICUM Sp. z o. o. Wszystkie opisy, treści, zdjęcia, elementy graficzne oraz pozostałe materiały multimedialne stanowią własność intelektualną Spółki i w tej formie podlegają w pełni ochronie praw autorskich. Udostępnianie, rozpowszechnianie, dalsze przekazywanie, powielanie w części lub w całości (również w celach komercyjnych) opisów oraz zdjęć znajdujących się na platformie sklepu internetowego lub innego rodzaju wykorzystanie w/w materiałów przez osobę lub podmiot nie upoważniony pisemnie przez zarząd COSMECEUTICUM Sp. z o. o. jest niedozwolone i stanowi naruszenie praw autorskich.

Podstawa prawna: Dz.U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 nr 43 poz. 170