Newsletter

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych o produktach i usługach przez Cosmeceuticum sp. z o.o. adres: ul. Mazurska 18, 20 – 728 Lublin, za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. w formie wiadomości e-mail. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  • Obniżka
EKSTRAKT BOTANICZNY ZE SKRZYPU POLNEGO

pure Oh! Botanic Hydro Extract SKRZYP POLNY 30ml

Cena:
44,90 zł
22,45 zł Zniżka 50%
Netto

Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 44,90 zł

Ilość:

PURE-OH! BOTANIC HYDRO EXTRACT – EKSTRAKTY BOTANICZNE POZYSKIWANE METODĄ PRÓŻNIOWĄ ZE STARANNIE WYSELEKCJONOWANYCH ROŚLIN STANOWIĄ NIEOCENIONE ŹRÓDŁO SUBSTANCJI AKTYWNYCH, WITAMIN I MIKROELEMENTÓW O WYSOKIM STOPNIU KONCENTRACJI. SKUTECZNIE POMAGAJĄ UPORAĆ SIĘ Z POWAŻNYMI PROBLEMAMI SKÓRNYMI.

EKSTRAKT ZE SKRZYPU POLNEGO REGULUJE PRACĘ GRUCZOŁÓW ŁOJOWYCH ORAZ WYDZIELANIE SEBUM. WZMACNIA I USZCZELNIA KRUCHE ŚCIANY NACZYŃ KRWIONOŚNYCH, DZIAŁA REMINERALIZUJĄCO. WZMACNIA MECHANIZMY I ELEMENTY BARIERY NASKÓRKOWEJ, REGENERUJE I UJĘDRNIA. POPRAWIA KONDYCJĘ PAZNOKCI, WŁOSÓW ORAZ SKÓRY GŁOWY.

 
SPOSÓB UŻYCIA
W POSTACI HANDLOWEJ, W NIEWIELKIEJ ILOŚCI BEZPOŚREDNIO NA SKÓRĘ. JAKO DODATEK DO KREMÓW TYPU O/W, KOSMETYKÓW DO WŁOSÓW I CIAŁA.

INGREDIENTS (INCI): GLYCERIN*, EQUISETUM ARVENSE LEAF EXTRACT, AQUA

* POCHODZENIE ROŚLINNE


POJEMNOŚĆ

30ML

PRODUCENT
LABORATORIUM COSMECEUTICUM, POLSKA

Autorem lub współautorem wszystkich informacji zawartych w treściach zamieszczonych w postaci opisów na stronie internetowej sklepu internetowego EKO DROGERIA działającego pod adresem elektronicznym http://ecodrogeria.com.pl/ jest COSMECEUTICUM Sp. z o. o. Wszystkie opisy, treści, zdjęcia, elementy graficzne oraz pozostałe materiały multimedialne stanowią własność intelektualną Spółki i w tej formie podlegają w pełni ochronie praw autorskich. Udostępnianie, rozpowszechnianie, dalsze przekazywanie, powielanie w części lub w całości (również w celach komercyjnych) opisów oraz zdjęć znajdujących się na platformie sklepu internetowego lub innego rodzaju wykorzystanie w/w materiałów przez osobę lub podmiot nie upoważniony pisemnie przez zarząd COSMECEUTICUM Sp. z o. o. jest niedozwolone i stanowi naruszenie praw autorskich.

Podstawa prawna: Dz.U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 nr 43 poz. 170