Newsletter

Zapisz się i odbierz 10% rabatu na zakupy Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych o produktach i usługach przez Cosmeceuticum sp. z o.o. adres: ul. Mazurska 18, 20 – 728 Lublin, za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. w formie wiadomości e-mail. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  • Obniżka
HomEco Mleczko do podłóg  z woskiem z liści palmowca

HomEco Mleczko do podłóg z woskiem z liści palmowca 1L

Cena:
15,00 zł
12,00 zł Zniżka 20%
Netto
Ilość:
Ostatnie sztuki w magazynie

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 12 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 12 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 1,08 zł .


Eko mleczko do podłóg z woskiem z liści palmowca HomEco

Szukasz środków czystości przyjaznych środowisku i Twojemu zdrowiu? Wybierz ekologiczne mleczko do podłóg HomEco. To znakomity produkt, który skutecznie utrzyma powierzchnie płaskie Twoim domu w nieskazitelnej czystości. Ponadto nie zanieczyści środowiska, a do tego jest hipoalergiczny, co oznacza, że nie wywołuje alergii. Jest więc bezpieczny dla osób z tendencjami do uczuleń i wrażliwą skórą.

Naturalne mleczko do podłóg HomEco – czystość i troska o środowisko

Mleczko do podłóg HomEco zawiera wosk z liści palmowca, który działa pielęgnująco na czyszczone powierzchnie. Dzięki temu nie tylko usuwa zabrudzenia, ale pozostawia podłogę błyszczącą i odpowiednio zaimpregnowaną. Chroni to posadzkę przed uszkodzeniami i wydłuża czas między kolejnymi maciami.

Mleczko do podłóg z woskiem z liści palmowca – piękny zapach, pielęgnacja na długo

Zwieńczeniem atutów tego naturalnego mleczka do podłóg jest jego przyjemny, nienachalny zapach, który pozostawia w domu woń czystości i świeżości. Zadbaj o czystość swojego mieszkania w naturalny i przyjazny środowisku sposób z mleczkiem do podłóg HomEco!

Skład: mniej niż 5 niejonowych środków powierzchniowo czynnych, kompozycja zapachowa

Pojemność: 1l

Producent: HomEco, Polska

Środki ostrożności: Chronić przed dziećmi. Unikać kontaktu z oczami. Zanieczyszczone oczy natychmiast przemyć dużą ilością wody i zasięgnąć porady lekarza.

Komentarze

Napisz swoją opinię

HomEco Mleczko do podłóg z woskiem z liści palmowca 1L

Napisz swoją opinię

Autorem lub współautorem wszystkich informacji zawartych w treściach zamieszczonych w postaci opisów na stronie internetowej sklepu internetowego EKO DROGERIA działającego pod adresem elektronicznym http://ecodrogeria.com.pl/ jest COSMECEUTICUM Sp. z o. o. Wszystkie opisy, treści, zdjęcia, elementy graficzne oraz pozostałe materiały multimedialne stanowią własność intelektualną Spółki i w tej formie podlegają w pełni ochronie praw autorskich. Udostępnianie, rozpowszechnianie, dalsze przekazywanie, powielanie w części lub w całości (również w celach komercyjnych) opisów oraz zdjęć znajdujących się na platformie sklepu internetowego lub innego rodzaju wykorzystanie w/w materiałów przez osobę lub podmiot nie upoważniony pisemnie przez zarząd COSMECEUTICUM Sp. z o. o. jest niedozwolone i stanowi naruszenie praw autorskich.

Podstawa prawna: Dz.U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 nr 43 poz. 170