Newsletter

Zapisz się i odbierz 10% rabatu na zakupy Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych o produktach i usługach przez Cosmeceuticum sp. z o.o. adres: ul. Mazurska 18, 20 – 728 Lublin, za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. w formie wiadomości e-mail. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

AlmaWin Płyn do mycia naczyń Rokitnik i mandarynka 1L

Cena:
23,50 zł
Netto
Ilość:

Eko płyn do naczyń z rokitnikiem i mandarynką AlmaWin – naturalny i skuteczny

Szukasz alternatywy dla silnych i często szkodliwych płynów do naczyń? Poznaj wyjątkowy i naturalny produkt – eko płyn do naczyń AlmaWin z ekstraktem z rokitnika i mandarynki. Jest to wysoce wydajny i skoncentrowany specyfik, który skutecznie czyści nawet największe zabrudzenia. Znakomicie poradzi sobie z tłuszczem, pozostawiając naczynia czyste i lśniące.

Eko płyn do naczyń z rokitnikiem i mandarynką AlmaWin – w trosce o Twoją skórę

W przeciwieństwie do silnych, chemicznych specyfików nasz naturalny płyn do naczyń nie podrażnia skóry. Wręcz przeciwnie, zawarty w nim wyciąg z rokitnika oraz proteiny pszeniczne działają pielęgnująco i wzmacniająco na skórę dłoni, zapobiegając przed jej wysuszeniem.

Jeśli więc szukasz specyfiku, który zastąpi dotychczas używane chemiczne środki to płyn do naczyń AlmaWin będzie strzałem w dziesiątkę. W naturalny sposób pomoże Ci pozbyć się brudu, zadba o dłonie, a do tego urzeknie wyjątkowym zapachem mandarynki i pomarańczy.

Konfekcja: 1000ml

Producent: AlmaWin® Reinigungskonzentrate GmbH, Niemcy

Skład (INCI):
  • tensydy niejonowe (tensydy cukrowe), tensydy anionowe (roślinne siarczany alkoholi tłuszczowych), zapach (olejki eteryczne z pomarańczy* i mandarynki*), limonen, woda, etanol, sól kuchenna, kwas mlekowy, wyciąg z owoców rokitnika zwyczajnego, proteiny pszeniczne.

* składniki pochodzące z kontrolowanych upraw biologicznych

Autorem lub współautorem wszystkich informacji zawartych w treściach zamieszczonych w postaci opisów na stronie internetowej sklepu internetowego EKO DROGERIA działającego pod adresem elektronicznym http://ecodrogeria.com.pl/ jest COSMECEUTICUM Sp. z o. o. Wszystkie opisy, treści, zdjęcia, elementy graficzne oraz pozostałe materiały multimedialne stanowią własność intelektualną Spółki i w tej formie podlegają w pełni ochronie praw autorskich. Udostępnianie, rozpowszechnianie, dalsze przekazywanie, powielanie w części lub w całości (również w celach komercyjnych) opisów oraz zdjęć znajdujących się na platformie sklepu internetowego lub innego rodzaju wykorzystanie w/w materiałów przez osobę lub podmiot nie upoważniony pisemnie przez zarząd COSMECEUTICUM Sp. z o. o. jest niedozwolone i stanowi naruszenie praw autorskich.

Podstawa prawna: Dz.U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 nr 43 poz. 170