Newsletter

Zapisz się i odbierz 10% rabatu na zakupy Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych o produktach i usługach przez Cosmeceuticum sp. z o.o. adres: ul. Mazurska 18, 20 – 728 Lublin, za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. w formie wiadomości e-mail. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Eco Clean Nordic Lawendowy płyn do mycia naczyń 500 ml

Cena:
17,50 zł
Netto
Ilość:

Naturalny, w 100% organiczny płyn do zmywania naczyń o delikatnym zapachu lawendy. Zawiera wodę kwiatową i naturalne olejki eteryczne z lawendy. Z łatwością usuwa tłuszcz i przypalone, trudne do usunięcia resztki jedzenia. Nie zawiera żadnych drażniących, szkodliwych, chemicznych składników. Pozostawia przyjemny, subtelny zapach lawendy. Nie podrażnia skóry.

Produkt roślinnego pochodzenia na bazie naturalnych cukrów z dodatkiem odżywczego aloesa w 100% z biodegradowalnych składników.


WŁAŚCIWOŚCI

  • nie podrażnia skóry
  • 100% biodegradowalne, naturalne i organiczne składniki
  • 100% biodegradowalne opakowania
  • mniejsze obciążenie dla środowiska dzięki wykorzystywaniu materiałów pochodzących z recyklingu
  • produkt NIE TESTOWANY na zwierzętach


Skład:
< 5% anionowe środki powierzchniowo czynne, <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, olejki eteryczne, 99% składników pochodzenia naturalnego

Zawiera także: Aqua, Sodium Chloride, Sodium levulinat, Citric Acid, Lavandula Angustifolia Flower Water*, Alcohol*

Konfekcja
500ml

Producent
Eco Clean Nordic, Dania

Autorem lub współautorem wszystkich informacji zawartych w treściach zamieszczonych w postaci opisów na stronie internetowej sklepu internetowego EKO DROGERIA działającego pod adresem elektronicznym http://ecodrogeria.com.pl/ jest COSMECEUTICUM Sp. z o. o. Wszystkie opisy, treści, zdjęcia, elementy graficzne oraz pozostałe materiały multimedialne stanowią własność intelektualną Spółki i w tej formie podlegają w pełni ochronie praw autorskich. Udostępnianie, rozpowszechnianie, dalsze przekazywanie, powielanie w części lub w całości (również w celach komercyjnych) opisów oraz zdjęć znajdujących się na platformie sklepu internetowego lub innego rodzaju wykorzystanie w/w materiałów przez osobę lub podmiot nie upoważniony pisemnie przez zarząd COSMECEUTICUM Sp. z o. o. jest niedozwolone i stanowi naruszenie praw autorskich.

Podstawa prawna: Dz.U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 nr 43 poz. 170