Newsletter

Zapisz się i odbierz 10% rabatu na zakupy Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych o produktach i usługach przez Cosmeceuticum sp. z o.o. adres: ul. Mazurska 18, 20 – 728 Lublin, za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. w formie wiadomości e-mail. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

AlmaWin Płyn do mycia naczyń Łąka zielna 1L

Cena:
23,50 zł
Netto
Ilość:

Wydajny, skoncentrowany płyn do mycia naczyń na bazie naturalnych tensydów roślinnych. Skutecznie usuwa tłuszcz i zabrudzenia, pozostawiając naczynia czyste i lśniące. Naturalne olejki eteryczne z eukaliptusa, werbeny i cytryny nadają cudownie świeży zapach. 

Płyn znajduje również bardzo skuteczne zastosowanie w usuwaniu świeżych plam tłuszczu na odzieży.

Torebka nasion dzikich kwiatów miododajnych GRATIS

Konfekcja: 1000ml

Składtensydy niejonowe (tensydy cukrowe), tensydy anionowe (siarczany alkoholi tłuszczowych). Zawiera: substancje zapachowe (olejek eukaliptusowy*, olejek z werbeny*, olejek cytrynowy*), limonen, cytronelol. Pozostałe składniki: woda, etanol, sól kuchenna, kwas mlekowy, glicerydy roślinnych kwasów tłuszczowych. 

* z certyfikowanych upraw ekologicznych

* składniki pochodzące z kontrolowanych upraw biologicznych

Producent: AlmaWin® Reinigungskonzentrate GmbH, Niemcy

Autorem lub współautorem wszystkich informacji zawartych w treściach zamieszczonych w postaci opisów na stronie internetowej sklepu internetowego EKO DROGERIA działającego pod adresem elektronicznym http://ecodrogeria.com.pl/ jest COSMECEUTICUM Sp. z o. o. Wszystkie opisy, treści, zdjęcia, elementy graficzne oraz pozostałe materiały multimedialne stanowią własność intelektualną Spółki i w tej formie podlegają w pełni ochronie praw autorskich. Udostępnianie, rozpowszechnianie, dalsze przekazywanie, powielanie w części lub w całości (również w celach komercyjnych) opisów oraz zdjęć znajdujących się na platformie sklepu internetowego lub innego rodzaju wykorzystanie w/w materiałów przez osobę lub podmiot nie upoważniony pisemnie przez zarząd COSMECEUTICUM Sp. z o. o. jest niedozwolone i stanowi naruszenie praw autorskich.

Podstawa prawna: Dz.U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 nr 43 poz. 170