Newsletter

Zapisz się i odbierz 10% rabatu na zakupy Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych o produktach i usługach przez Cosmeceuticum sp. z o.o. adres: ul. Mazurska 18, 20 – 728 Lublin, za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. w formie wiadomości e-mail. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Clean Eco Zero, Płyn do płukania tkanin - bezzapachowy 1L

CleanEco Zero Płyn do płukania tkanin - bezzapachowy 1L

Cena:
20,00 zł
Netto
Ilość:
Oczekiwanie na dostawę

Clean Eco,

Płyn do płukania tkanin - bezzapachowy

 

 

Bio płyn do płukania tkanin Cleaneco Zero został wyprodukowany dzięki najnowoczesniejszej, przyjaznej dla środowiska naturalnego technologii, wykorzystującej energię słoneczną oraz przy użyciu składników wyłącznie pochodzenia roślinnego. Nasz produkt powstał bez użycia środków zapachowych, nie zawiera alergenów ani barwników. Podstawowym składnikiem naszego produktu jest wyciąg z rzepaku, który dysponuje klasyfikacją ECOCERT, według której pochodzi on z terenów ekologicznych i jest w 100% pochodzenia roślinnego. Polecany jest do skóry wrażliwej, a nawet atopowej, w każdym wieku. Dzięki jego użyciu prane tkaniny są miekkie, pachnące i łatwiej je wyprasować. Zmniejszone też zostaje naładowanie elektrostatyczne. 

Informacje dodatkowe

Nie zawiera substancji koloryzujących. Przyjazny dla środowiska, zawiera składniki ulegające biodegradacji. Produkt w 100% biodegradowalny dzięki zastosowaniu składników naturalnych pochodzenia roślinnego

 

Uwaga

Chronić przed dziećmi.

 

Sposób użycia

Płyn polecany jest do wszystkich rodzajów tkanin. Do prania w pralce, należy użyć min. 30ml (1 nakrętka) płynu na 4,5kg prania.

 

Skład: powierzchniowo czynne substancje kationowe <5%, konserwant (phenoxyethanol)

 

Konfekcja

1L

 

Producent

Cleaneco

 

Zobacz inne produkty z kategorii

Ekologiczne Środki Czystości


Zobacz inne produkty z serii

Clean Eco


Autorem lub współautorem wszystkich informacji zawartych w treściach zamieszczonych w postaci opisów na stronie internetowej sklepu internetowego EKO DROGERIA działającego pod adresem elektronicznym http://ecodrogeria.com.pl/ jest COSMECEUTICUM Sp. z o. o. Wszystkie opisy, treści, zdjęcia, elementy graficzne oraz pozostałe materiały multimedialne stanowią własność intelektualną Spółki i w tej formie podlegają w pełni ochronie praw autorskich. Udostępnianie, rozpowszechnianie, dalsze przekazywanie, powielanie w części lub w całości (również w celach komercyjnych) opisów oraz zdjęć znajdujących się na platformie sklepu internetowego lub innego rodzaju wykorzystanie w/w materiałów przez osobę lub podmiot nie upoważniony pisemnie przez zarząd COSMECEUTICUM Sp. z o. o. jest niedozwolone i stanowi naruszenie praw autorskich.

Podstawa prawna: Dz.U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 nr 43 poz. 170