Newsletter

Zapisz się i odbierz 10% rabatu na zakupy Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych o produktach i usługach przez Cosmeceuticum sp. z o.o. adres: ul. Mazurska 18, 20 – 728 Lublin, za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. w formie wiadomości e-mail. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Clean Eco, Płyn do płukania tkanin - kwiat aloesu 1L
  • Clean Eco Zero, Płyn do płukania tkanin - bezzapachowy 1L
  • Clean Eco, Płyn do płukania tkanin - kwiat aloesu 1L

CleanEco Płyn do płukania tkanin - kwiat aloesu 1L

Cena:
20,00 zł
Netto
Ilość:
Oczekiwanie na dostawę

Clean Eco,

Płyn do płukania tkanin - kwiat aloesu

 

 

Aloesowy płyn do płukania tkanin – ekologiczny i skuteczny

Płyn do płukania tkanin Clean Eco to propozycja dla osób, które pragną zadbać o środowisko, wymieniając klasyczne środki czystości na te ekologiczne. Płyn o zapachu kwiatu aloesu jest bardzo skuteczny, a ponadto nie wywołuje podrażnień czy uczuleń.

Do wrażliwej skóry

Produkt Clean Eco wyprodukowany jest ze składników pochodzenia naturalnego, nie zawiera sztucznych barwników czy alergenów. Środek ten szczególnie polecany jest do stosowania przez osoby o wrażliwej, a nawet atopowej skórze. Zapach kwiatów aloesu jest hypoalergiczny i całkowicie bezpieczny dla podatnej na podrażnienia skóry.

Skuteczny w działaniu

Płyn do płukania tkanin Clean Eco jest niezwykle skuteczny w swoim działaniu. Zapewnia ubraniom niepowtarzalną miękkość oraz świeży, przyjemny zapach. Warto również dodać, że tkaniny uprane przy użyciu tego środka, są łatwiejsze do prasowania. Płyn ten niweluje także, pojawiający się przy niektórych tkaninach, problem naładowania elektrostatycznego.

Informacje dodatkowe

Nie zawiera substancji koloryzujących. Przyjazny dla środowiska, zawiera składniki ulegające biodegradacji. Produkt w 100% biodegradowalny dzięki zastosowaniu składników naturalnych pochodzenia roślinnego

 

Uwaga

Chronić przed dziećmi.

 

Sposób użycia

Płyn polecany jest do wszystkich rodzajów tkanin. Do prania w pralce, należy użyć min. 30ml (1 nakrętka) płynu na 4,5kg prania.

 

Skład: powierzchniowo czynne substancje kationowe <5%, aromat zapachowy, konserwant (phenoxyethanol)

 

Konfekcja

1L

 

Producent

Cleaneco

 

Zobacz inne produkty z kategorii

Ekologiczne Środki Czystości

Zobacz inne produkty z serii

Clean Eco

Autorem lub współautorem wszystkich informacji zawartych w treściach zamieszczonych w postaci opisów na stronie internetowej sklepu internetowego EKO DROGERIA działającego pod adresem elektronicznym http://ecodrogeria.com.pl/ jest COSMECEUTICUM Sp. z o. o. Wszystkie opisy, treści, zdjęcia, elementy graficzne oraz pozostałe materiały multimedialne stanowią własność intelektualną Spółki i w tej formie podlegają w pełni ochronie praw autorskich. Udostępnianie, rozpowszechnianie, dalsze przekazywanie, powielanie w części lub w całości (również w celach komercyjnych) opisów oraz zdjęć znajdujących się na platformie sklepu internetowego lub innego rodzaju wykorzystanie w/w materiałów przez osobę lub podmiot nie upoważniony pisemnie przez zarząd COSMECEUTICUM Sp. z o. o. jest niedozwolone i stanowi naruszenie praw autorskich.

Podstawa prawna: Dz.U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 nr 43 poz. 170