Newsletter

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych o produktach i usługach przez Cosmeceuticum sp. z o.o. adres: ul. Mazurska 18, 20 – 728 Lublin, za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. w formie wiadomości e-mail. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  • Nowy

pure Oh! Mgiełka do twarzy i ciała Efekt długotrwałego nawilżenia 100ml

Cena:
0,00 zł
Netto
Ilość:
Oczekiwanie na dostawę

PURE-OH! FACE & BODY MIST NAWILŻAJĄCA MGIEŁKA DO TWARZY I CIAŁA.

FORMUŁA BOTANICZNA OPARTA NA ZJAWISKU SYNERGII WYSELEKCJONOWANYCH EKSTRAKTÓW ROŚLINNYCH, WÓD KWIATOWYCH ORAZ SUBSTANCJI BIOAKTYWNYCH.

 
NAWILŻA          WITALIZUJE                 ODŻYWIA


POCZUJ EFEKT DŁUGOTRWAŁEGO NAWILŻENIA DZIĘKI ZAWARTYM W MGIEŁCE, WYSOCE SKONCENTROWANYM SKŁADNIKOM AKTYWNYM POCHODZENIA ROŚLINNEGO. HYDROLAT Z RÓŻY DAMACEŃSKIEJ, EKSTRAKT Z TARCZYCY BAJKALSKIEJ, EKSTRAKT Z TRAGANKA ORAZ HIALURONIAN SODU DZIĘKI ZJAWISKU SYNERGII POTĘGUJĄ FINALNE WŁAŚCIWOŚCI KOSMETYKU.

MGIEŁKA DOSKONALE SPRAWDZA SIĘ W UPALNE DNI, W PODRÓŻY, PO DŁUGOTRWAŁYM PRZEBYWANIU W KLIMATYZOWANYCH POMIESZCZENIACH, IDEALNA DLA SKÓRY SUCHEJ, TAKŻE PO OPALANIU. BEZZAPACHOWA.

INGREDIENTS (INCI): AQUA, ROSA DAMASCENA FLOWER WATER, GLYCERIN*, SACCHAROMYCES FERMENT FILTRATE, UREA, ASTRAGALUS MEMBRANACEUS ROOT EXTRACT, SCUTELLARIA BAICALENSIS ROOT EXTRACT, SODIUM HYALURONATE, BENZYL ALCOHOL / DEHYDROACETIC ACID **


* POCHODZENIE ROŚLINNE
** KONSERWANT REKOMENDOWANY DO STOSOWANIA W KOSMETYKACH NATURALNYC

Autorem lub współautorem wszystkich informacji zawartych w treściach zamieszczonych w postaci opisów na stronie internetowej sklepu internetowego EKO DROGERIA działającego pod adresem elektronicznym http://ecodrogeria.com.pl/ jest COSMECEUTICUM Sp. z o. o. Wszystkie opisy, treści, zdjęcia, elementy graficzne oraz pozostałe materiały multimedialne stanowią własność intelektualną Spółki i w tej formie podlegają w pełni ochronie praw autorskich. Udostępnianie, rozpowszechnianie, dalsze przekazywanie, powielanie w części lub w całości (również w celach komercyjnych) opisów oraz zdjęć znajdujących się na platformie sklepu internetowego lub innego rodzaju wykorzystanie w/w materiałów przez osobę lub podmiot nie upoważniony pisemnie przez zarząd COSMECEUTICUM Sp. z o. o. jest niedozwolone i stanowi naruszenie praw autorskich.

Podstawa prawna: Dz.U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 nr 43 poz. 170