Newsletter

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych o produktach i usługach przez Cosmeceuticum sp. z o.o. adres: ul. Mazurska 18, 20 – 728 Lublin, za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. w formie wiadomości e-mail. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  • Obniżka

pure Oh! Mgiełka do twarzy i ciała Efekt błyskawicznego ukojenia100ml

Cena:
25,00 zł
12,50 zł Zniżka 50%
Netto

Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 25,00 zł

Ilość:

PURE-OH! FACE & BODY MIST KOJĄCA MGIEŁKA DO TWARZY I CIAŁA.

FORMUŁA BOTANICZNA OPARTA NA ZJAWISKU SYNERGII WYSELEKCJONOWANYCH EKSTRAKTÓW ROŚLINNYCH, WÓD KWIATOWYCH ORAZ SUBSTANCJI BIOAKTYWNYCH.

 
KOI          CHRONI                 WYCISZA


POCZUJ EFEKT BŁYSKAWICZNEGO UKOJENIA DZIĘKI ZAWARTYM W MGIEŁCE, WYSOCE SKONCENTROWANYM SKŁADNIKOM AKTYWNYM POCHODZENIA ROŚLINNEGO. HYDROLAT Z MAKU, EKSTRAKT Z CHABRA BŁAWATKA, EKSTRAKT Z KWIATÓW MAKU, D-PANTENOL ORAZ PENTAWITYNA DZIĘKI ZJAWISKU SYNERGII POTĘGUJĄ FINALNE WŁAŚCIWOŚCI KOSMETYKU.

MGIEŁKA DOSKONALE SPRAWDZA SIĘ W PODRÓŻY, W UPALNE DNI JAK RÓWNIEŻ PO NADMIERNEJ EKSPOZYCJI NA PROMIENIE SŁONECZNE. IDEALNA DLA SKÓRY WRAŻLIWEJ, TAKŻE PO OPALANIU. BEZZAPACHOWA.

INGREDIENTS (INCI): AQUA, PAPAVER RHOEAS FLOWER WATER, GLYCERIN*, SACCHAROMYCES FERMENT FILTRATE, CENTAUREA CYANUS FLOWER EXTRACT, PAPAVER RHOEAS PETAL EXTRACT, PANTHENOL, SACCHARIDE ISOMERATE, BENZYL ALCOHOL / DEHYDROACETIC ACID** 


* POCHODZENIE ROŚLINNE
** KONSERWANT REKOMENDOWANY DO STOSOWANIA W KOSMETYKACH NATURALNYC

Autorem lub współautorem wszystkich informacji zawartych w treściach zamieszczonych w postaci opisów na stronie internetowej sklepu internetowego EKO DROGERIA działającego pod adresem elektronicznym http://ecodrogeria.com.pl/ jest COSMECEUTICUM Sp. z o. o. Wszystkie opisy, treści, zdjęcia, elementy graficzne oraz pozostałe materiały multimedialne stanowią własność intelektualną Spółki i w tej formie podlegają w pełni ochronie praw autorskich. Udostępnianie, rozpowszechnianie, dalsze przekazywanie, powielanie w części lub w całości (również w celach komercyjnych) opisów oraz zdjęć znajdujących się na platformie sklepu internetowego lub innego rodzaju wykorzystanie w/w materiałów przez osobę lub podmiot nie upoważniony pisemnie przez zarząd COSMECEUTICUM Sp. z o. o. jest niedozwolone i stanowi naruszenie praw autorskich.

Podstawa prawna: Dz.U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 nr 43 poz. 170