Newsletter

Zapisz się i odbierz 10% rabatu na zakupy<br /><br /><span class="nl_rodo">Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych o produktach i usługach przez Cosmeceuticum sp. z o.o. adres: ul. Mazurska 18, 20 – 728 Lublin, za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. w formie wiadomości e-mail. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.</span>

HEPATICA,Quality WPC Instant - białko serwatkowe 700g

Cena:
38,00 zł
Netto
Ilość:
Oczekiwanie na dostawę

Quality WPC Instant jest to wysokiej jakości koncentrat białka serwatkowego otrzymany ze świeżej słodkiej serwatki. Białko jest suszone rozpyłowo i instatyzowane naturalną lecytyną słonecznikową w celu lepszej mieszalności i rozpuszczalności. Produkt nie zawiera dodatków smakowych i zapachowych.

Quality WPC Instant jako preparat wysokobiałkowy zawiera min. 80% białka, które jest doskonałym źródłem aminokwasów. Białko serwatki jest najbardziej efektywnym naturalnym białkiem.

Cechy unikatowe produktu:
• unikatowy koncentrat białka serwatkowego
• wersja instant z użyciem najwyższej jakości lecytyny słonecznikowej
• znakomita rozpuszczalność
• bez dodatków smakowych
• technologia Cross Flow Microfiltration
• produkowany przez niemiecką firmę z 40 letnim doświadczeniem

Składniki: koncentrat białka serwatkowego (z mleka), lecytyna słonecznikowa.

Sposób użycia: porcję 30 g (2 płaskie miarki) rozmieszać w 200 ml wody lub beztłuszczowego mleka.
Spożywać 1-2 razy dziennie bezpośrednio po przygotowaniu.
Maksymalna porcja dzienna (60 g) zawiera min. 48 g białka.

Konfekcja
700 gram

Kraj pochodzenia: Niemcy

Producent
Hepatica, Polska

Autorem lub współautorem wszystkich informacji zawartych w treściach zamieszczonych w postaci opisów na stronie internetowej sklepu internetowego EKO DROGERIA działającego pod adresem elektronicznym http://ecodrogeria.com.pl/ jest COSMECEUTICUM Sp. z o. o. Wszystkie opisy, treści, zdjęcia, elementy graficzne oraz pozostałe materiały multimedialne stanowią własność intelektualną Spółki i w tej formie podlegają w pełni ochronie praw autorskich. Udostępnianie, rozpowszechnianie, dalsze przekazywanie, powielanie w części lub w całości (również w celach komercyjnych) opisów oraz zdjęć znajdujących się na platformie sklepu internetowego lub innego rodzaju wykorzystanie w/w materiałów przez osobę lub podmiot nie upoważniony pisemnie przez zarząd COSMECEUTICUM Sp. z o. o. jest niedozwolone i stanowi naruszenie praw autorskich.

Podstawa prawna: Dz.U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 nr 43 poz. 170