Newsletter

Zapisz się i odbierz 10% rabatu na zakupy Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych o produktach i usługach przez Cosmeceuticum sp. z o.o. adres: ul. Mazurska 18, 20 – 728 Lublin, za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. w formie wiadomości e-mail. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  • Obniżka
Mazidło Konopne Krem do Cery Tłustej i Trądzikowej Polny Warkocz
  • Mazidło Konopne Krem do Cery Tłustej i Trądzikowej Polny Warkocz

Mazidło Konopne Krem do Cery Tłustej i Trądzikowej Polny Warkocz 50ml

Cena:
33,50 zł
28,48 zł Zniżka 15%
Netto
Ilość:

Mazidło konopne Polny Warkocz – kremy na noc w Eko Drogeria Cosmeceuticum


Przy niewielkich ogniskach rozpalanych na skraju pól konopnych umawiali się w czerwcowe wieczory chłopcy z dziewczętami. Konop nie tylko wielką moc ma w miłości i płodności i w działaniu magicznym. Też na skórę dobroczynnie wpływa. Bardzo dobry na wszelkie krosty i nadmiernie tłuste lica.


Olej konopny
to jeden z wyjątkowych olejów, których odżywcze właściwości sprawiają, że nasza pielęgnacja jest skuteczna i kompletna. W Eko Drogeria Cosmeceuticum oferujemy Ci produkty ze składnikami najlepszej jakości. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz Mazidło konopne – krem do cery tłustej i trądzikowej marki Polny Warkocz.


Mazidło konopne Polny warkocz – oferta kremów na noc Eko Drogeria Cosmeceuticum


Krem na noc
Polny warkocz zawiera nierafinowany, zimnotłoczony olej konopny. Jego właściwości doskonale wpłyną na właścicielki i właścicieli cery tłustej i trądzikowej. Olej konopny zawiera bogactwo unikalnych kwasów tłuszczowych (NNKT) oraz moc substancji bioaktywnie czynnych; witamin (A, C, tokoferoli, witamin z grupy B, witaminy K1) i minerałów (m.in. magnez, wapń, cynk), dzięki czemu wykazuje pożądane działanie przy różnego rodzaju dolegliwościach skórnych.


Pełna ochrona cery trądzikowej – mazidło konopne Polny Warkocz


Olej konopny ma nietypową strukturę, zbliżoną do naturalnego sebum, które wytwarza nasza cera. Dzięki temu reguluje poziom natłuszczenia skóry, a także matowi cerę tłustą i mieszaną. Wśród dostępnych na rynku
kosmetyków naturalnych, mazidło konopne Polny Warkocz jest świetnym wyborem dla właścicieli problematycznej cery.


INGREDIENTS (INCI)
: Butyrospermum Parkii Butter, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Cannabis Sativa Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Citrus Aurantium Bergamia Fruit Oil, Limonene*, Linalool*


SKŁADNIKI
: Masło Shea, Olej ze Słodkich Migdałów, Zimnotłoczony Nierafinowany Olej Konopny, Witamina E, Naturalny Olejek z Bergamotki, Limonen*, Linalool*

*składnik naturalnego olejku eterycznego


INFORMACJE DODATKOWE

Jestem naturalny !

Nie krzywdzę zwierząt !

Dbam o środowisko !

Jestem z Polski !

 

 

 

 

Nie zawieram konserwantów, GMO, syntetycznych barwników, sztucznych kompozycji zapachowych, silikonów, formaldehydu, pochodnych ropy naftowej, parafiny, olejów mineralnych oraz innych zbędnych wypełniaczy i szkodliwych substancji. 

Zarówno składniki zastosowane do mojego wytworzenia jak i ja sam nie jestem testowany na zwierzętach. Za to jestem przebadany dermatologicznie przez niezależne laboratorium i nie wykazuję właściwości drażniących i alergizujących.

Jestem bezpieczny i nie uczulam.

Żeby nie zaśmiecać środowiska mam ekologiczne opakowanie wykonane z ciemnego szkła, które może być ponownie wykorzystane po wysmarowaniu całego kremu. Nie rozkładam się przez setki lat niszcząc środowisko. Nie wyrzucaj mnie, być może przydam Ci się jako słoiczek na drobiazgi..?

Wspieraj rodzimy rynek kupując polskie produkty. Zawsze możesz skontaktować się z producentem, jeśli masz jakieś pytania lub chcesz zasięgnąć dodatkowych informacji dotyczących produktów. Wiesz co i od kogo kupujesz. To ważne!

KONFEKCJA

50ml

 

DATA MINIMALNEJ TRWAŁOŚCI

Mazidło ze Skrzypu Polnego zachowuje swoje najlepsze właściwości przez okres 18 miesięcy od daty jego wytworzenia (nr partii).

 

PRODUCENT

Laboratorium Cosmeceuticum

www.polnywarkocz.pl

Autorem lub współautorem wszystkich informacji zawartych w treściach zamieszczonych w postaci opisów na stronie internetowej sklepu internetowego EKO DROGERIA działającego pod adresem elektronicznym http://ecodrogeria.com.pl/ jest COSMECEUTICUM Sp. z o. o. Wszystkie opisy, treści, zdjęcia, elementy graficzne oraz pozostałe materiały multimedialne stanowią własność intelektualną Spółki i w tej formie podlegają w pełni ochronie praw autorskich. Udostępnianie, rozpowszechnianie, dalsze przekazywanie, powielanie w części lub w całości (również w celach komercyjnych) opisów oraz zdjęć znajdujących się na platformie sklepu internetowego lub innego rodzaju wykorzystanie w/w materiałów przez osobę lub podmiot nie upoważniony pisemnie przez zarząd COSMECEUTICUM Sp. z o. o. jest niedozwolone i stanowi naruszenie praw autorskich.

Podstawa prawna: Dz.U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 nr 43 poz. 170