Newsletter

Zapisz się i odbierz 10% rabatu na zakupy Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych o produktach i usługach przez Cosmeceuticum sp. z o.o. adres: ul. Mazurska 18, 20 – 728 Lublin, za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. w formie wiadomości e-mail. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

HomEco Mleczko czyszczące - cytryna

HomEco Mleczko czyszczące - cytryna 500 ml

Cena:
12,00 zł
Netto
Ilość:

Proekologiczne mleczko do czyszczenia Homeco zawiera 92% naturalnych komponentów. Jest przyjazne dla środowiska wodnego, biodegradowalne, a jego składniki są hipoalergiczne. Dzięki zawartości mikrokryształków pomaga utrzymywać czyszczone powierzchnie w nieskazitelnej czystości. Usuwa nawet najbardziej uporczywe zanieczyszczenia. Efektywnie zwalcza przypalony tłuszcz , zeschnięte resztki jedzenia, oraz tworzący się osad i kamień. Delikatna konsystencja mleczka powoduje, że jest łatwe do spłukiwania i pozostawia perfekcyjną czystość czystość powierzchni.


Skład
: <5  niejonowych środków powierzchniowo czynnych,  kompozycja zapachowa


Konfekcja 

500 ml


Środki ostrożności

Chronić przed dziemi. Unikać kontaktu z oczami. Zanieczyszczone oczy natychmiast przemyć dużą ilością wody i zasięgnąć porady lekarza.


Producent

HomEco, Polska 

 

Autorem lub współautorem wszystkich informacji zawartych w treściach zamieszczonych w postaci opisów na stronie internetowej sklepu internetowego EKO DROGERIA działającego pod adresem elektronicznym http://ecodrogeria.com.pl/ jest COSMECEUTICUM Sp. z o. o. Wszystkie opisy, treści, zdjęcia, elementy graficzne oraz pozostałe materiały multimedialne stanowią własność intelektualną Spółki i w tej formie podlegają w pełni ochronie praw autorskich. Udostępnianie, rozpowszechnianie, dalsze przekazywanie, powielanie w części lub w całości (również w celach komercyjnych) opisów oraz zdjęć znajdujących się na platformie sklepu internetowego lub innego rodzaju wykorzystanie w/w materiałów przez osobę lub podmiot nie upoważniony pisemnie przez zarząd COSMECEUTICUM Sp. z o. o. jest niedozwolone i stanowi naruszenie praw autorskich.

Podstawa prawna: Dz.U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 nr 43 poz. 170