Newsletter

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych o produktach i usługach przez Cosmeceuticum sp. z o.o. adres: ul. Mazurska 18, 20 – 728 Lublin, za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. w formie wiadomości e-mail. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  • Obniżka
  • Nowy

FITOKOSMETIK: MASKA DO TWARZY- NAWILŻAJĄCA 50G

Cena:
9,50 zł
7,60 zł Zniżka 20%
Netto
Ilość:
Ostatnie sztuki w magazynie

RÓŻOWA GLINKA & KRYSTALICZNA WODA Z LODOWCA

Ultra-nawilżająca maska ​​na bazie różowej glinki i wody lodowcowej natychmiast zapewnia skórze maksymalne nawilżenie i wypełnia ją cudownym blaskiem. Róże i naturalny olejek lawendowy to wodospad nawilżenia dla najgłębszych warstw skóry!

Dzięki wysokiej zawartości naturalnego kolagenu roślinnego, maska ​​utrzymuje optymalny poziom nawilżenia i poprawia elastyczność skóry. Ultra-nawilżająca maska ​​delikatnie odmładza skórę, nadaje jej energii i świeżości. Delikatna kremowa konsystencja jest idealnie gładka, dzięki czemu jej stosowanie jest bardzo komfortowe.

SPOSÓB UŻYCIA: niewielką ilość maski nanieść na oczyszczoną skórę twarzy z bezpośrednim pominięciem okolicy oczu. Pozostawić maskę na 10-15 minut, następnie dokładnie zmyć wodą.

SKŁADNIKI:

KONFEKCJA
50g

PRODUCENT
FITOKOSMETIK, ROSJA

Komentarze

Napisz swoją opinię

FITOKOSMETIK: MASKA DO TWARZY- NAWILŻAJĄCA 50G

Napisz swoją opinię

Autorem lub współautorem wszystkich informacji zawartych w treściach zamieszczonych w postaci opisów na stronie internetowej sklepu internetowego EKO DROGERIA działającego pod adresem elektronicznym http://ecodrogeria.com.pl/ jest COSMECEUTICUM Sp. z o. o. Wszystkie opisy, treści, zdjęcia, elementy graficzne oraz pozostałe materiały multimedialne stanowią własność intelektualną Spółki i w tej formie podlegają w pełni ochronie praw autorskich. Udostępnianie, rozpowszechnianie, dalsze przekazywanie, powielanie w części lub w całości (również w celach komercyjnych) opisów oraz zdjęć znajdujących się na platformie sklepu internetowego lub innego rodzaju wykorzystanie w/w materiałów przez osobę lub podmiot nie upoważniony pisemnie przez zarząd COSMECEUTICUM Sp. z o. o. jest niedozwolone i stanowi naruszenie praw autorskich.

Podstawa prawna: Dz.U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 nr 43 poz. 170