Newsletter

Zapisz się i odbierz 10% rabatu na zakupy<br /><br /><span class="nl_rodo">Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych o produktach i usługach przez Cosmeceuticum sp. z o.o. adres: ul. Mazurska 18, 20 – 728 Lublin, za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. w formie wiadomości e-mail. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.</span>

  • Obniżka

Balneo SPA, Maska-okład z borowiny i wodorostów 500 ml

Cena:
29,00 zł
24,65 zł Zniżka 15%
Netto
Ilość:
Oczekiwanie na dostawę

Maska-okład opracowana na bazie morskiej borowiny, mułu i wodorostów, pozyskiwanych z ekologicznie czystej zatoki Busse u wybrzeży Południowego Sachalinu.

To unikalne naturalne źródło leczniczych borowin o wysokiej koncentracji soli morskiej.

Zawarte w nich biologicznie aktywne substancje stymulują procesy metaboliczne w tkankach, zwiększają elastyczność i napięcie skóry.

Ekstrakty z alg Laminaria i morszczynu pęcherzykowatego, dzięki wyraźnemu działaniu antycellulitowemu, spalają tłuszcz, modelują kontury ciała, regenerują i odmładzają skórę.

Maska-okład pozwala zauważalnie i szybko zmniejszyć cellulit, zredukować wiotczenie skóry, a nawet pozbyć się nadwagi. Efekt – uczucie lekkości i komfortu oraz szczupła sylwetka!

Właściwości

- koryguje sylwetkę

- ma efekt antycellulitowy

- regeneruje i odmładza skórę

Sposób użycia
Nanieść maskę-okład grubą warstwą na problemowe obszary ciała, pozostawić na 15-20 minut, zmyć ciepłą wodą i nanieść modelujący żel 2 w 1 z serii „Balneo SPA”.

Uwaga! W wyniku stosowania maski może wystąpić lekkie zaczerwienienie skóry, które szybko zniknie po spłukaniu. Jest to spowodowane kierunkowym, lokalnym działaniem i wysoką aktywnością biologiczną maski.

Skład (INCI): Aqua, Kaolin (biała glinka), Gz morszczynu pęcherzykowatego), Beta-Carotene (prowitamina A), CalendulaOfficinalisExtract (ekstrakt z nagietka), PEG-40 HydrogenatedCastorOil (z oleju rycynowego), Xanthan Gum (polisacharyd), CapsicumAnnuum Extract (ekstrakt z papryki), Laminaria AngustataExtract (ekstrakt z Laminaria), RhodiolaRoseaExtract (ekstrakt z różeńca górskiego), Parfum, BenzoicAcid* (środek konserwujący), SorbicAcid* (środek konserwujący), DehydroaceticAcid*, Benzyl alcohol*(z olejków eterycznych).

Konfekcja
500ml

Producent
Floresan, Rosja

Autorem lub współautorem wszystkich informacji zawartych w treściach zamieszczonych w postaci opisów na stronie internetowej sklepu internetowego EKO DROGERIA działającego pod adresem elektronicznym http://ecodrogeria.com.pl/ jest COSMECEUTICUM Sp. z o. o. Wszystkie opisy, treści, zdjęcia, elementy graficzne oraz pozostałe materiały multimedialne stanowią własność intelektualną Spółki i w tej formie podlegają w pełni ochronie praw autorskich. Udostępnianie, rozpowszechnianie, dalsze przekazywanie, powielanie w części lub w całości (również w celach komercyjnych) opisów oraz zdjęć znajdujących się na platformie sklepu internetowego lub innego rodzaju wykorzystanie w/w materiałów przez osobę lub podmiot nie upoważniony pisemnie przez zarząd COSMECEUTICUM Sp. z o. o. jest niedozwolone i stanowi naruszenie praw autorskich.

Podstawa prawna: Dz.U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 nr 43 poz. 170