Newsletter

Zapisz się i odbierz 10% rabatu na zakupy Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych o produktach i usługach przez Cosmeceuticum sp. z o.o. adres: ul. Mazurska 18, 20 – 728 Lublin, za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. w formie wiadomości e-mail. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Republika Mydła, Sunset Boulevard - mydło naturalne 110g

Cena:
19,90 zł
Netto
Ilość:

Republika Mydła, Sunset Boulevard - mydło naturalne


Chcielibyśmy Cię porwać do słonecznej Kalifornii, gdzie przespacerujemy się Bulwarem Zachodzącego Słońca.

Wyjątkowa, naturalnie pomarańczowa barwa naszego mydła, to efekt użycia nierafinowanego, ekologicznego oleju palmowego wraz z olejem pozyskanym z korzenia świeżej marchwi, macerowanej w oleju słonecznikowym. Masło mango ma z kolei szerokie zastosowanie w pielęgnacji skóry suchej, zniszczonej i spalonej słońcem. Mamy szczerą nadzieję, że urzeknie Cię świeży, cytrusowy aromat, płynący z olejku eterycznego ze skórek owoców pomarańczy bergamoty.

W dwóch słowach: Słońce na dłoni!


Skład (INCI): 
Aqua, Olea Europaea Fruit Oil, Cocos Nucifera Oil, Elaeis Guineensis Oil¹, Sodium Hydroxide, Mangifera Indica Seed Butter, Helianthus Annuus Seed Oil (and) Daucus Carota Sativa Root Extract (and) Daucus Carota Sativa Seed Oil (and) Beta-Carotene, Ricinus Communis Seed Oil, Citrus Aurantium Bergamia Fruit Oil, Limonene, Linalool


¹Nierafinowany ekologiczny olej palmowy


Konfekcja

110g +/- 5g


Producent

Republika Mydła, Polska

Autorem lub współautorem wszystkich informacji zawartych w treściach zamieszczonych w postaci opisów na stronie internetowej sklepu internetowego EKO DROGERIA działającego pod adresem elektronicznym http://ecodrogeria.com.pl/ jest COSMECEUTICUM Sp. z o. o. Wszystkie opisy, treści, zdjęcia, elementy graficzne oraz pozostałe materiały multimedialne stanowią własność intelektualną Spółki i w tej formie podlegają w pełni ochronie praw autorskich. Udostępnianie, rozpowszechnianie, dalsze przekazywanie, powielanie w części lub w całości (również w celach komercyjnych) opisów oraz zdjęć znajdujących się na platformie sklepu internetowego lub innego rodzaju wykorzystanie w/w materiałów przez osobę lub podmiot nie upoważniony pisemnie przez zarząd COSMECEUTICUM Sp. z o. o. jest niedozwolone i stanowi naruszenie praw autorskich.

Podstawa prawna: Dz.U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 nr 43 poz. 170